Herkese Merhaba Hayırlı Ramazanlar

sefat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Bende Ankara'dan Semih, sistem ve ağ uzmanıyım Ankara'da savunma sanayi önde gelen firmalarından birinde bilgi işlem uzmanı olarak çalışmaktayım aynı zamanda ortak olduğum bir bilgisyar tamiri dükkanımız bulunmakta.
İlk defa opel marka araca biniyorum aracım 2005 model opel astra 1.6 Elegance modeli. Araçla ilgili biraz bilgim var ama bakım arızalar sorunları hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilmek adına en aktif olarak gördüğüm opelforum.net e üye olamaya karar verdim
bilgisayar tamircisi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mskirca ve Hasip

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Hosgeldin semih kardes aramiza

sefat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim hoşbulduk forumu beğendim herkes biribirine yardımcı olmaya çalışıyor çok güzel önceki aracım fiat punto idi bununla ilgili başka bir forumda yardım bulana kadar 3-4 gün geçiyordu burası çok aktif çok beğendim o yüzden

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz birlikte bircok bilgi öğrenmek dileğiyle saygilar sunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: sefat

sefat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aslında aracı biraz tanıyıp çok sevdiğim kasa tipi olan 2017 model 1.6 CDTI Dynamic kırmızı renk ile değiştirmeyi düşünüyorum

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ARamıza hoşgeldiniz Semih bey.. 2017 model 1.6 CDTI Dynamic İyi bir tercih olur...

sefat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Tek korkum duyduklarım opel turboları anlık arıza gösterebiliyormuş ve turbo ücretinin çok olması ben ford cmax 2005 1.6 tdci de turbo arızası gördüm o günden bugüne korkuyorum

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Bende Ankara'dan Semih, sistem ve ağ uzmanıyım Ankara'da savunma sanayi önde gelen firmalarından birinde bilgi işlem uzmanı olarak çalışmaktayım aynı zamanda ortak olduğum bir bilgisyar tamiri dükkanımız bulunmakta.
İlk defa opel marka araca biniyorum aracım 2005 model opel astra 1.6 Elegance modeli. Araçla ilgili biraz bilgim var ama bakım arızalar sorunları hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilmek adına en aktif olarak gördüğüm opelforum.net e üye olamaya karar verdim
bilgisayar tamircisi
Hoş geldiniz değerli Sefat kardeşim. Hayırlara vesile olsun İnşaAllah.

• Beğen
Tepkiler: sefat