Herkese Merhaba

salsakingss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün 2016 model Astra J Sedan 1.6 dizel otomatik Design paket aracımla aranıza katıldım arkadaşlar, daha önce 2004 dizel Polo kullanıyordum. İlk izlenimlerim oldukça iyi, gidişi, huzlanışı, sessizliği beni oldukça memnun etti. Focus, Corolla ve Astra arasında kalmıştım, iyi ki Astrayı tercih etmişim diyorum.

20191224_11544926d09ed90ce7f9e9.jpg
20191224_115443ffa7bee32e8a0e0e.jpg
20191224_1153107b719b30f46d19f9.jpg
20191224_1152421eec94cbf9b390da.jpg

Son düzenleme:
Aramıza hoşgeldiniz Erhan Bey. :)

Yeni Opel'iniz hayırlı uğurlu olsun.
Keyifle kullanmanızı dilerim. iyifikir

Erhan bey, aramıza hoşgeldiniz. Yeni aracınızı güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle saygılar...

teşekkürler arkadaşlar, arabamda şu an için benim farkettiğim bir sorun yok sizin bana önerebileceğiniz birşey varmı şuna bakın şunu yaptırın gibisinden? ses sistemini çok beğendim, aslında tesla lcd ekran (13 inç dikey) taktırmayı düşünüyordum ama şimdi gerek var mı bilemedim. sizin görüşlerinizi de alayım.

Aracınızda şu an multimedya bulunmadığı için bir tercih yapacağınız kesin gibi duruyor. Multimedya sistemler konusunda @omeroz bey aramızda multimedya sistemleri konusunda en çok araştırma yapanlardan birisi, aklınıza takılanları kendisine sorabilirsiniz. Tesla sistemler veya normal sistemler arasında tercih kararı size kalmış bir durum. Bana kalırsa Ömer hocama sorun, RAM ve İŞLEMCİ gibi konularını baya araştırmıştı.

Hosgediniz aramiza hayirli olsuj

Bende yeni sayılırım gerçi ama ikimizide hoşgeldin ozaman 😅

Bişey sormak istiyorum, park sensörüm dün ötüyordu bugün geri vitese taktığımda nesnelere yaklaşsam bile uyarı vermiyor acaba bi yerini mi kapattım yanlışlıkla?

Merhaba hoşgeldiniz aramıza, aracınız hayırlı olsun. Multimedya sistemi ile ilgili fikirlerimi daha önce alıntıda görüldüğü üzere belirtmiştim.
Hoşgeldiniz, hayırlı olsun aracınız.
Multimedya olarak aracın estetiğini bozmayacak iki tip var. 7inç ve tesla tipi.
Tesla tipi olanların donanım olarak gelişmişleri (4gb ram 8 çekirdek işlemcili) ülkemize gelmedi henüz. 7 inç olanın 4gb ram 8 çekirdek işlemcili olanı var. Bu bahsettiğim donanım seviyesi üretilen multimedya cihazlarında şu anki en üst nokta.
Google hariitalar yandex, youtube gibi uygulamaları akıcı kullanmak için üst seviye donanım gerekir. Ama pek uygulama yüklemeden kullanırsanız daha düşük donanımlılar da yeterli gelebilir. Bana sorarsanız en az 2 gb ramli 8 çekirdek işlemcili bir cihaz tercih edilmeli.
Park sensörü design donanım paketinde opsiyonel diye biliyorum Sizdeki acaba orjinal mi yoksa sonradan takılanlardan mı?

Araçla ilgili genel bilgi için de şuraya bakabilirsiniz;

orjinal diye biliyorum, araç alınırken üstünde varmış, sonradan dışardan takılmamış

Geri