Herkese merhabalar

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni astra k hb 2016 dinamic aldim.
Onceki aracim corsa 1.2 essentia idi. Segment atlamanin yaninda astra nin ozellikle yol tutusu beni mest etti.
Cok iyi bir tercih yaptigimi dusunuyorum. Leon golf gibi muadillerini geride biraktim kendi ikili kapismalarimda.
Neyse. Araniza geldim cunki astrayi severek biniyorum ve daha fazla ozelligi varsa ogrenmek icin. Herkese merhabalar

Merhabalar ;
Hayırlı olsun yeni aracımız, iyi günlerde kullanmanız dileği ile, Forumumuza Hoşgeldiniz.

Onceki aracim corsa 1.2 essentia idi. Segment atlamanin yaninda astra nin ozellikle yol tutusu beni mest etti.
Cok iyi bir tercih yaptigimi dusunuyorum. Leon golf gibi muadillerini geride biraktim kendi ikili kapismalarimda.
Neyse. Araniza geldim cunki astrayi severek biniyorum ve daha fazla ozelligi varsa ogrenmek icin. Herkese merhabalar

Aramıza hoşgeldiniz kesinlikle doğru bir karar vermişsiniz. Darısı başıma J kasadan K kasaya geçme zamanı yaklaşıyor :)

• Beğen
Tepkiler: emir_faruk
Hoşgeldiniz aracınız dizel mi benzinlimi?we ilk beklentileriniz olumlu yada olumsuz yazarmısınız tekrar hoşgeldiniz

Aramıza hoşgeldiniz kesinlikle doğru bir karar vermişsiniz. Darısı başıma J kasadan K kasaya geçme zamanı yaklaşıyor :)
J kasa bence daha güzel we j kasa kadar güzel bi kasanın daha uzun yıllar opele ugramicanı hissediyorum,j kasa bence nostalji olucak kadar güzel bi kasa

Geri