herkese selam

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kerim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
K

kerim

Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhaba ben istanbul fatihten katılıyorum aranıza 2011 astra j cosmo beyaz sahibiyim belki bazı arkadaşlar benim aracımı görmüşlerdir :)) beni aranıza kabul ettiğiniz için şimdiden herkese teşekkür ederim

Ynt: herkese selam

kerim link' Alıntı:
Öncelikle herkese merhaba ben istanbul fatihten katılıyorum aranıza 2011 astra j cosmo beyaz sahibiyim belki bazı arkadaşlar benim aracımı görmüşlerdir :)) beni aranıza kabul ettiğiniz için şimdiden herkese teşekkür ederim
Aramıza hoşgeldin kerim, aracın hayırlı olsun güle güle kullan. Bende Cerrahpaşada oturuyorum, işe hergün vatandan gidip geliyoruz, yollarda peynir ekmek gibi Astra J görüyorum hergün, belki senide görmüşümdür :)

hoşbulduk evet piyasada baya var astra j

welllcommee

welllcommee

Keyifli forumlar dilerim.

Hoşgeldiniz... Eğer aracınız imzanızda görülen araç ise mutlaka tanışmak isterim :) 045thumbsup

markopasa86 link' Alıntı:
Aramıza hoşgeldin kerim, aracın hayırlı olsun güle güle kullan. Bende Cerrahpaşada oturuyorum, işe hergün vatandan gidip geliyoruz, yollarda peynir ekmek gibi Astra J görüyorum hergün, belki senide görmüşümdür :)

Sercan bende o taraflarda oturuyorum senin aracı hiç görmedim yaw son buluşma hariç tabi  :):)

welllcommee

İnsigniateam deki beyaz araç sizin araç sanırım :)

TOGI link' Alıntı:
welllcommee

İnsigniateam deki beyaz araç sizin araç sanırım :)
evet ordaki benim aracım :)

Geri