Herkeze Merhaba corsaci oluyorum.

sercan89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze merhaba adim sercan istanbulda yasiyorum 23 yasindayim kapali carsida kuyumcuyum bekarim :))

Uzun arayislar sonunda en sonunda biktim b.pasa opel odaga gidip yolda olan 1.2 easytronik essentia benzinli modelini aldim arac 15 gune kadar bende olucak kismetse.
Uzerinde 16 orj jantijla gelicekmis.

Easytronik nasildir ve yakit tuketimi ne durumdadir bilgilendirirseniz sevinirim.
Herkeze keyifli forumlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkeze merhaba adim sercan Türköz istanbulda yasiyorum 23 yasindayim kapali carsida kuyumcuyum bekarim :))

Uzun arayislar sonunda en sonunda biktim b.pasa opel odaga gidip yolda olan 1.2 easytronik essentia benzinli modelini aldim arac 15 gune kadar bende olucak kismetse.
Uzerinde 16 orj jantijla gelicekmis.

Easytronik nasildir ve yakit tuketimi ne durumdadir bilgilendirirseniz sevinirim.
Herkeze keyifli forumlar.

Aramıza hoşgeldiniz

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
hoş geldin. Hayırlı uğurlu olsun. Easy iyidir merak etme.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş geldiniz keyifli forumlar.. Çok yüklenmedikçe iyi bir şanzumandır, kullanım kitapçığını iyi okuyunuz.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun 2007 1.2 easytronic corsam 74.000 km sıkıntı yok, pişman olmazsın merak etme

sercan89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi dilekleriniz için herkeze teşekkür ederim , forumda easytronik vitesi okudum bi okadar olumlu bi okadar olumsuz yorumlar var kafamda bolca soru işaretleri oluştu umarım sorun çıkarmaz.
Yakıt hakkında biraz bilgi alabilirmiyim araç sıfır olucağı için ilk 2 3 depo nasıl yakıt harcar ve sonrasında ?
Haftaya bugun teslim alıcam kısmetse aracı ilk otomatik araç deneyimim olucak üzmez inşallah :/