HGS Kartını Nasıl Taktınız

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arif06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sarı kısım dıştan gözükecek gri kısım içe gelecek şekilde zaten ters yapıştırman imkansız.. ;)

İşte sorun burda :) bana verilen etiket bildiğimiz okul etiketleri gibi burdan çıkar cama içten yağıştır dediler. Dolayısıyla bana içten sarı yazıların olduğu kısım, dıştan da beyaz yazısız kısım görüncek. Anlamadım gitti...

Doğru olan

images

Yanlış Olan...

images

Nadir Abi senide yordum bu konuda :) eklediğin resimleri göremiyorum şu an isternet engelli. Zaten yapışcak tek yüzü var içten aynanın altına yapıştırırım artık. Teşekkürler.

gerek yok takmana bende takılıydı söktüm kaçak geçtim gibi gösteriyor fakat sisteme kaydın olduğu için bakiyenden düşüyor yani hiç yapıştırma sökünce bozuluyor zaten

Doğru

attachment.php

Yanlış..

attachment.php

Bu resimleri görmen gerek :)

Ekli dosyalar

• 1.webp
    1.webp
    5.9 KB · Görüntüleme: 32
  • 2.webp
    2.webp
    5.3 KB · Görüntüleme: 31
Abi işte mesele burda. PTT olanlar sanırım ön yazı yüzü yapışkanlı ve dışa sarı geliyor ama bankanın verdiği nomal yapıştırmalı etiket. Bunu çıkarıp cama içten yapıştırınca içten bana sarı kısım dıştan da beyaz yazısız kısım denk geliyor :)

Son düzenleme:
Abi işte mesele burdan. PTT olanlar sanırım ön yazı yüzü yapışkanlı ve dışa sarı geliyor ama bankanın verdiği nomal yapıştırmalı etiket. Bunu çıkarıp cama içten yapıştırınca içten bana sarı kısım dıştan da beyaz yazısız kısım denk geliyor :)

Kriz çıkaracak birazdan bu olay hehehehehe

Hani bir söz vardır ya beleşse vardır bir illeti diye bankanın verdikleri de sanırım bu kadar olur :D

Geri