hid xenon yardim

yakup198520

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaslar hid marka xenon kit aldim 8000 k ama beyaz yaniyor mavimsi yanmiyor bu cin mallari boylemi oluyor 6000 k gibi yaniyor yani bide farlarim sag far baya bi kararmis sol farda biraz kararmis bu goruntuyu etkilermi

ya arkadaslar hid marka xenon kit aldim 8000 k ama beyaz yaniyor mavimsi yanmiyor bu cin mallari boylemi oluyor 6000 k gibi yaniyor yani bide farlarim sag far baya bi kararmis sol farda biraz kararmis bu goruntuyu etkilermi

imza alanınıza, AD-SOYAD yazmanız gerekiyor..

kitin kalitesine göre ışık kalitesi kullanım süresi rengi filanda değişmektedir...xenonların çoğu çin malı...ama onlarında kalitelileri var...

ayrıca farın temizliğide çok önemli...içi ve dışı tamamen temiz olmalı yoksa xenonun bir anlamı kalmaz...

farlarim cok karardi ya degistirp bakayim artik paylasim icin tsk ler arkadaslar

arkadaslar vectra blrin far temizligi icin disina pasta cekin sari ve beyaz pasta icini yikamaktan daha faydali denedim sifir gibi oldu degistirmekten vazgectim

Geri