Hız sabitleyici

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nuhcanefe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nuhcanefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Astra Classic III. arabama hız sabitleryici taktırmak istiyorum. Ama tereddütlerim var. sonradan takılan hız sabitleyici uyumlu çalışıyor mu? program yüklemesi ve sinyal kolu değiştirilerek yapılıyormuş. Tecrübesi ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum .selamlar

Serviste de sonradan montaj yapılabilir sorun olmaz bi görüşün yüksek fiyat verirlerse netten kolu alır özel serviste taktırırsınız.

teşekkürler. arkadaşlar.

Hız sabitleme hakkında-Opel Astra H kasa 1.6

Öncelikle merhabalar,ben bu forumda yeniyim ve ilk mesajım.
Opel Astra H kasa 1.6 benzinli aracımı yeni aldım.Enjoy yada enjoy sport paket olduğunu söyledi satan arkadaş (ben de yeni olduğumdan tam ayrımı bilemiyorum).Ancak sormak istediğim şey şu: araç düz vites,far açma butonunun sağında hız sabitleyici düğmesi sandığım bir düğme var.Ancak çalışmıyor.1-) bu hız sabitleyici midir? Evetse,nasıl aktive edebilirim?Hayırsa bu düğme nedir,ne değildir?Ayrıca hız sabitleyiciyi nasıl taktırırım.
ilginize teşekkürler...:)

Opel Astra H kasa 1.6 benzinli aracımı yeni aldım.Enjoy yada enjoy sport paket olduğunu söyledi satan arkadaş (ben de yeni olduğumdan tam ayrımı bilemiyorum).Ancak sormak istediğim şey şu: araç düz vites,far açma butonunun sağında hız sabitleyici düğmesi sandığım bir düğme var.Ancak çalışmıyor.1-) bu hız sabitleyici midir? Evetse,nasıl aktive edebilirim?Hayırsa bu düğme nedir,ne değildir?Ayrıca hız sabitleyiciyi nasıl taktırırım.

Selamlar, forum kuralları gereği ilk mesajınızda kendinizi tanıtınız, şu sayfadan yeni konu açarak tanıtabilirsiniz; http://www.opelim.net/forums/forumdisplay.php?f=11

Astra larda hız sabitleme düğmeleri sinyal kolu üzerindedir. Far düğmesinin sağındakiler sis farlarına aittir. Sinyal kolu üzerinde aşağıdaki gibi değilse CC yoktur. Herhangi bir Opel servisinde taktırabilirsiniz. Forumda takılması ile iligli birçok başlık bulabilirsiniz.

201321293147_1241231.jpg

esentialda vardı. sizde yokmuymuş. sol sinyal kolunda artı eksi işareti vr mı bi bakın

O düğme iç aydınlatma Işık şiddeti hava karardiinda far acikken sola çevirip beklerseniz iç aydınlatmanın şiddetinin azaldığını görürsünüz .

Hız sabitleme icin sahibinden.com a bakın arada ilanlar oluyor .

2004 Astra G Elegance'a 2007 yılında 150 TL gibi bir rakama yetkili serviste taktırmıştım. 2012 Astra H'ye yine aynı biçimde takılabileceğini düşünüyorum. Bence yetkili servise gidin. Üç aşağı beş yukarı aynı olacaktır.

Geri