Honda Civic

bindim bindim :) 180 üstü süratlerde bmw kadar kararlı değil ama olsun. beyaz mugen yapılı bi tane istiyorum. 1.8 motor 140 beygirlik olanlar var. onlardan düşünüyorum
eniştemde bir tanede 2001 model 3.18 bmw var. aynen sizin gibi düşünüyor. bmw yimi alsam :)

walla bmw bambaşka bi dünyadır.
o aracıda kullandım bir süre. dediğiniz gibi bambaşka bir dünya. ama lüks arabanın eskisini almaktan hep korkarım. heleki bu bmw ise. bi başladımı masraf açmaya önüne geçemeyiz :)

accordun uygun fiyata temizini bulmak zor ama bulursam neden olmasın. civic i tercih etmemin sebebi eniştemden uygun fiyata alacak olmam. ve bildiğim bir arabanın olması. :)

Aynı fiyata çok temiz uygun Accord bulabilirsin. 2.0 olduğu için vergisi yüksek. O yüzden fiyatları biraz uygun. Civic fiyatına Accord veriyorlar. Civic'ten 1-2 yaş küçük olur belki o kadar. Benimde aklımda olan bir araç:)

Aynı fiyata çok temiz uygun Accord bulabilirsin. 2.0 olduğu için vergisi yüksek. O yüzden fiyatları biraz uygun. Civic fiyatına Accord veriyorlar. Civic'ten 1-2 yaş küçük olur belki o kadar. Benimde aklımda olan bir araç:)
accord çıktığı yıldan beri benim aklımdan hiç çıkmadı :) civic ten hevesimi alıp accorda geçerim belki :)

benimde honda gurubunda alsam alıcağım tek araç accorddur evladiyelik araçdır al yıllarcana bin.. yalnız benzinlisi çok yakıyor şehir içinde epey fazla yakıyor lpg de o araca yakışmıyor motoruyla uyumlu değil bizim arkadaşın 2.0 da lpg vardı çıkarttı çok sıkıntılar yaşadı yani o aracın benziniylede baş edilmez.. alınırsa bir seri dizeli getirtildi 2005-2006 arası 2.2 cdti araç yakıt cimrisi istesende yaktıramıyorsun performans deliside bir araç ama onunda temizi az km lesi yok.. alan satmıyor satanlarda 150-200 bine dayamışlar araçları..

hondanın her türlürsüne bindim kullandım.honda apayrı bir dünya, birklere bulaşınca birdaha bırakamıyorsun benden sana uyarı :)

ef kasasından s2k sına kadar bağımlılık yapar

patron bende var bi tane f1 şanzuman 54000 de 2008 model tüp yok... iyi hoş çok güzel araba performansı astradan falan çok iyi ama yakıyorrr yanii şehir içi 1 depo ile max. 500 şehir dışıda (klima kapalı ise)580 km yaptım.. fiyat olarak 34 derse kaçırma ama YAKIT işinide düşün..

Geri