hydrobor taktırdım

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
LPG de şehiriçi 25 krş yakan aracım. %20 tasarruf yapsa 5 krş eder. 20 krş yakacak demektir.
Yılda ortalama 12bin km yapan biri için. Yaklaşık 1 senede kendini amorti edecek...
Aracın motorunun atikliği ve temiz olması performansı da cabası yani...
Yaza doğru bi Ankara seferi gözüküyor anlaşılan.

Faydaları şunlarmış

-Emisiyonlar % 80'e kadar azalır.
-Dönüşüm verimi arttığından yakıt tüketimi %30'a kadar azalır.
-Araçların beygir güçlerinde 10 - 14 beygir artış sağlanır.
-Motorda iyi yanma gerçekleştiğinden kurum ve is oluşmaz.
-Katılan katalizör yağlanma süresini uzatır, sürtünme katsayılarını azaltır. Aracın çekişini arttırır.
-Motor korunur, bakım masrafları azalır.

Kayseri veya Sivas'ta takan yok mu acaba?

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aldatmaca gibi geldi diyorsunuz da ben bunu arabama taktırdım işe yarıyor diyorum. Bu işin pazarlamacısı değilim ki. aldatmaca birşeyi neden paylaşayım.
motorun içine hidrojen ve oksijen verince motorun içindeki yanma reaksiyonunun hızını ve kalıtesini arttırıyor.
motor güçleniyor ve az yakıyor. yolu düşen eskişehir de aracım üzerinde bakabilir.

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suyu katalizörü otomobilde çok az azalıyormış e200 de kullanan arabamın onbin bakımına gittikçe eklettiriyorum dedi ama montaj yapanlar ortalama olarak 5 litrelik depo 10 bin km de biter o da 100 tl ye dolar dedi. Sürümümüz artsa fiyatımız da düşecek diyorlar.

montaj için de ben eskişehirde başka arkadaşlar da takmak isterse ne yaparız dedim. ban dediler ki 2 ya da 3 tane araca taktıracaz şu gün şurada bekliyoruz deyin. usta gelsin malzemeyi taksın dönsün dediler. fazladan sadece ustanın yol parasını istiyorlar.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Sana bir sözümüz yok kardeş ama benim aklım yatmadı bu işe.
Ettiğimiz tasarrufu katkı maddesine yatıracaksak ne anladık.
Kmde 10krş kar edeceğiz onu da bor suyuna yatıracağız.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazlı bır araba da km de 10 kuruş hayal. 5 kuruş bıle hayal ya neyse. 5 kuruşu da 12.000 km de amorti edersiniz... diyecektim ki edemezsiniz. 100 lira 10.000 bakımında vereceksiniz. 14.000 km de amorti edersiniz. tabi bu 10.000 ile 14.000 km arasındaki 40 liralık daha malzeme yakmış olcaksınız 100 liralık yakıttan. ohoo bu ısın ıcınden cıkılmaz :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanıcı sayısı artsın biraz daha da ucuzlarr huyu suyuda daha net belli olur

şimdi pek kafama yatmadı

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
kullanıcı sayısı artsın biraz daha da ucuzlarr huyu suyuda daha net belli olur

şimdi pek kafama yatmadı
+100000
kullanan artarsa maliyet ve fiyatlar düşecektir. Akaryakıt zammından sonra millet alternatif yakıtlar ve yollar arıyor mutlaka tutacaktır bu sistem o zaman geçeriz.

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katkı maddesine yatmıyor ki kazandığınız. benim şehirler arası yaktığım 21 kuruştan 15 kuruş civarına düştü. bu da her 10 binde 600 tl yapar. bunun 100 lirasını bor solüsyonuna verdiğimde yine karım %20 cibarına geliyor.