hydrobor taktırdım

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabaya benzin taktırdım.
bilen bilir benim araba zenginleştirilmiş uranyumla çalışıyordu.
Geçen gittim arkadaşın dükkanda benzinli sisteme geçtim rahatladım bi tasarruf ettim ki bilemezsiniz.

bahsi geçen sistemle alakalı olarak biraz beklemekte fayda var gibi...

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ve yakınımdaki arkadaşlarım yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz. Memnunuz, araçlarımız az yakıyor, motor bitmedi, conta yakmadı, performans yükseldi, egzos emisyonu düştü. Daha ne kadar bekleyeceksiniz? ;) Amerikalılar Bor yataklarını ele geçirmeden bu sistem arabalarda seri üretime konmaz. Amerika da TR yi ele geçiremeceğine göre bence daha çok beklersiniz Berat kardeşim.
Şahsen Türk mühendislerine ve uygulayıcı ustalara güvendim ve memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Not: Tekstil üzerine faaliyet gösteren bir şirketim var, bor sistemleri pazarlamacısı falan demeden önce belirteyim, ben de müşteriyim bu konuda.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ve yakınımdaki arkadaşlarım yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz. Memnunuz, araçlarımız az yakıyor, motor bitmedi, conta yakmadı, performans yükseldi, egzos emisyonu düştü. Daha ne kadar bekleyeceksiniz? ;) Amerikalılar Bor yataklarını ele geçirmeden bu sistem arabalarda seri üretime konmaz. Amerika da TR yi ele geçiremeceğine göre bence daha çok beklersiniz Berat kardeşim.
Şahsen Türk mühendislerine ve uygulayıcı ustalara güvendim ve memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Not: Tekstil üzerine faaliyet gösteren bir şirketim var, bor sistemleri pazarlamacısı falan demeden önce belirteyim, ben de müşteriyim bu konuda.

Amerikanın elindeki bor yatağı rezervi dünyaya 500 sene yetecek kadar çok yani bor savaşları çıkması için daha erken.

İsteyen hesabını kitabını yapıp taktırsın benim görüşüm beklemek üzerine...

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beklemekte fayda var

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denemek de beklemek de serbest, iyi irdeleyip öyle karar vermek lazım

Dangerahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala bunlara inananlar varmış demekki

resmi olarak bir üniversite bünyesinde test edip ispat edilmeden bunlara inanmak mantıksız.

ne kadar oksijen o kadar benzin araçlarda maf sensor iat sensor map sensor diye parçalar var bu hesap için kafanızdan oksijen hidrojen vererek bu işler olmaz. afr diye bir değer var bütün sensorlerin denkleminden ortaya çıkan.

neyse 600 lira verdikten sonra bunu hazmetmek zor gelebilir ama bunlara aldanmayın yakıtın bu kadar pahalı olduğu memlekette bizim vatandaşımızın psikolojisi sömürmeye çok müsait ve tüm firmalar bunlardan yola çıkıyor hepside iddialı. lpg nin 1 ayda hayatımıza yerleşmesinden sonra 10 yıldır bor hidrojen elektroliz muhabbetlerinin ne olduğunu söylemeye gerek yok.

ayrıca amerikada bizden daha fazla bor zaten mevcut çünkü ülkemizdeki birkaç bor madenini amerikan ve kanada ortak girişimi merit consultants zaten ele geçirmiş durumda ve kendi ülkelerinde de bor rezervlerini çıkartıyorlar. zaten bizim madenlerimiz şu an bizim elimizde değil olanıda aktif değil.