hydrobor taktırdım

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aleti taktırırken verdiğim 600tl yi kendime yediremeyip faydası olduğunu düşündüğümü sanan varsa, Eskişehir'e misafirim olmaya davet ediyorum. Her türlü testin sonucunu pompada verebilirim. 6.7 litreden 4.85 litreye indi diyorum daha ne diyim. Aletin iade garantisi var beğenmesem, işe yaramasa götürür geri veririm.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cenk kardeşim ayrıca aracını dyno ya bağlatıp bakarsan beygir gücüde farklı çıkacaktır. Ayrıca 0-100 km hızlanması da iyileşmiştir. Egzos pulu almaya gidincede eskisine göre çok rahat ediceksin, egzos gazındaki zehirli içerik inanılmaz seviyelere düşüyor. Ama bu olayların propogandasını yapacak maddi güce sahip firmalar maalesef mevcut petrol tekellerinin komisyoncusu olmayı yeğliyor.

Önemli not: Bundan 50 yıl öncesi Amerika Birleşik Devletlerinde sigara firmaları o derece güçlüydülerki, bazı doktorları TV reklamlarına ve söyleşilere çıkarıp sigaranın sağlığa çok yararlı bir icad olduğunu söyletmişlerdi. Öksürtmesi ciğerlerin açıldığına işarettir gibi aptalca denilebilecek yorumları bizzat konusunda uzman hekimler TV lerde söyledi.
Para, Kapital kimdeyse o söz sahibidir. Doğruyu ya da yanlışı konuşmak ya da propangadasını yapmak parası olana mahsustur. Parası olmayan bizim gibi gariplerde böyle forumlarda kendi arasında konuşur, ama birbirinden habersiz yaşayan toplum kararlarını TV lerde milyonların izlediği yorumlara göre verir. Bağımsız sandığımız üniversitelerde maalesef bu düzenin bir parçası olmuşlardır.
Önemli Not 2: DİE nin açıkladığı enflasyon verisine göre şu anda ülkemizde deflasyon var, yani bırakın fiyat artışını, tersine fiyatlar düşüşte. Ama sadece ekmek, domates zeytin gibi ana gıda maddelerine bile baksak deflasyon diye bir şeyden sözetmenin mümkün olmadığını görürüz. Buna rağmen Devlet eliyle eksi enflasyon haberleri veriliyor?!? Bu ne anlama geliyor. Halkı enayi yerine koymak mı? Halkla dalga geçmek mi? yoksa halka ayan beyan yalan söylemek mi? Hepsine evet diyorsunuz farkındayım, peki aynı zihniyetin Bor yakıt hücresiyle ilgili doğruları gizlemeye çalışmasını neden anlamak istemiyorsunuz?
Vali filmini izleyenler gerçekleri izlemiş sayabilir kendilerini. TR sınırlarındaki doğal madenlerle ilgili yapılan her türlü olumlu çalışma yabancı ülke ajanları tarafından engellenmektedir. Bununla ilgili bir çok destekli ya da desteksiz örnek olay var. Bunlara girmenin yeri ve zamanı değil.
Herkese iyi forumlar

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi Dizel,benzinli veya lpg fark etmiyor mu ? Ve İzmir'de neresi ilgileniyor bir görüşmek isterim :)

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir de mercan otomotiv var, web adresi www.mercanotomotiv.com. Daha öncede paylaşmıştım önceki forumlarda. Güncel durumu bence bi arayın görüşün, elektronik tesisat yoktu benim taktırdığımda. Ama tasarruf açısından bişey farketmiyordu.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Katü külle kokuyor gibi.
İnşallah denemelerin yararı olur.;)