iki araç arasında kararsız kaldık

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DR_703
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Audi'yi FSI olması koşuluyla öneririm. 1 kasa BMW sürüş zevki olarak hiç de BMW tadı vermiyor.

6 vitesli olan FSI motor A3 ü bizzat sürdüm, gerçekten tatlı araç. tavsiye ederim. param olsa ilk alacağım araç Audi dir.

Audi'yi FSI olması koşuluyla öneririm. 1 kasa BMW sürüş zevki olarak hiç de BMW tadı vermiyor.

6 vitesli olan FSI motor A3 ü bizzat sürdüm, gerçekten tatlı araç. tavsiye ederim. param olsa ilk alacağım araç Audi dir.

FSI motorlara LPG uygulanmıyor diye biliyorum. Bu durum değişti mi?
Ben de olsam Audi'yi tercih ederim.
Her ikisinin dışında Mini olurdu tercihim...

ben de uygulanmıyor diye biliyorum. haklısın. o gözümden kaçmış. demekki LPG varsa FSI değildir diyosun. o zaman ben pek sıcak bakmam o zaman. 102 hp..tırt

audi +100000 bmw 3 serisi olsa hadi neyse derim 1 serisini sadece bmw amblemi için alır ama audi yi tüm artıları için alır

FSI motorlara LPG uygulanmıyor diye biliyorum. Bu durum değişti mi?
Ben de olsam Audi'yi tercih ederim.
Her ikisinin dışında Mini olurdu tercihim...

güzel tercih :D cooper s tadından yenmez

Audi ambiente modeli cruise control mevcut audi gercekten rahat bir arac km orjinalse guzel , fiyat konusunda bence 2 aracta pahali 2005 model araclar 30 K altinda olmali.Ayrica A3 100 km 10 lt den assagi yakmiyor bunu bilin Bmw kesinlikle daha performansli.Benim tercihim eger benzinden yana sikintim olmaz ise bmw dusunurdum yoksa A3 e kus serisi kafa tutuyor bilesin.

bu iki araca bugün abimin arkadaşının aracıda eklendi

AUDI A3 1.6 FSI SPORTBACK ATTRACTION

model 2006 km 60000 de
araç tamamen oırjinal....nokta kadar boya yok....iş ve işlemleri serviste yapılmış bir araç..

34000tl ye pazarlık var....şu anda

Audi!

araç alırken bence donanım baz alınmamalı.benim tercihim olmazdı 1,6 a3.hem performans yok hem de oldukça yakıyor.gerçi lpg denegelemiştir tüketimini ama kesinlikle sorunsuz bir otomobil.beklentilere bağlı bana kalırsa araç seçimi:)

Geri