İki Sorun

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tufane
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tufane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aslında benim iki sorunum var. Arabam otomatik vites. Geçen ayda o büyük soğuk yaptığı kar kış yaptığı zamanlar havanın, arabayı çalıştırayım dedim çalışmadı.. Daha sonra akü bitti sanırım dedim akü takviyesi için arkadaşla diğer arabadan şarj yapalım dedik, o da çözüm olmadı.. Arkadaş marş kömürü bitmiş olabilir dedi. Sizce mantıklı mı? Eğer öyle ise bana masrafı ne olur?
İkinci sorum da otomatik vites şanzıman yağı alttan yağ akıtıyor, servis bana şanzıman inmesi lazım çok para ama idare eder böyle dedi. Her seferinde pıt pıt damlatıyor ben de acaba yağ biter, daha büyük porblem çıkartır mı diye düşünüyorum. Yağ alıp ilave etsem mi?
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geçmiş olsun, bilen arkadaşlar yardımcı olur herhalde.

araç takviye ile çalışmadıysa sorun marş dinamosudur kömürle ilgili bir problem varsa 70-80 kurtarırsın
şanzıman konusu önemli başka bir servisede göster istersen servisin böyle bir çözüm üretmişse belirli periyotlarla yağ eklemek menfaatine olur

araç takviye ile çalışmadıysa sorun marş dinamosudur kömürle ilgili bir problem varsa 70-80 kurtarırsın
şanzıman konusu önemli başka bir servisede göster istersen servisin böyle bir çözüm üretmişse belirli periyotlarla yağ eklemek menfaatine olur
:alkis: :alkis: :alkis:
DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUR SAKIN İHMAL ETME GEÇMİŞ OLSUN

Marş Dinamasinin Kömürü Bitmiştir Büyük Ihtimalle çok Küçük Meblağlarda Kömür Ancak Sök Tak V.s 80-100 Arasi Tutar Derim çünki Bende Karşilaştim Bu Durumla Benimkide Kaçiriyordu Marş Yemiyordu... şanzuman Yağini Kaçirmasi Bence Büyük Sikinti Derim çünki Damlaya Damlaya Göl Olur Meselesi... Sürekli Bakman Gerek Bi Sardirirsan Daha Büyük Maliyet çikartir Bence Bi An önce Yaptir Derim... Iyi Bi Usta Bul Hatta çatlak Nerdeyse Alttan Girme şanslarida Olabilir Diye Düşünüyorum Tabi Ustanin Karari önemli çatlak Nerde Bunu Bilmesi Gerek Eğer Usta Usta Ise... Saygilar,

Geri