ilanı gördünüzmü sw

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzelmiş station wagon olarak dinamiği hosuma gıttı acıkcası.Her station böyle durmuyo.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megan ı ve passatı çok beğeniyodum sw da ama bu hepsine on + on + on basar süper harbiden şirketteki herkez toplandı baktık hasta oldu herkez :d

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fransızları hiç sevmem ama allah var yukarda station wagonları onlarınkide güzel..
bu insignia da çok güzel o başka.. birde volvonun sw ları güzel oluyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passatı beyenmiyorum ben şahsen sanki sonradan eklenmiş gibi duruyor arkası audinin eskileri çok güzeldi yenileri onlarınkilerde kaba duruyor bence.. opel serisinden oldum olası sw larını beyeniyorum bir ara astranın van ı vardı ticari çıkarmışdı ama binek olarak çok tatlı olurdu o araç.. bizim vectra c lerin signumu var mükemmel insignianınki güzel eski vectra b kasalarınkide hoşuma gidiyor..

fiat ın marea sının sw vardı onlar çok hoşuam giderdi haylada gözüme güzel gelir..
alfanın 159 nun sw u güzel
pegeotunun 407 si çok tatlı duruyor ki ben fransız arabası hiç sevmem 207 side sw nu güzel
mazda 6 nında station wagonu çok hoş.

ama bu işin ustası üstadı amerikandır..

Chrysler-300C-Sta-02-1024.jpg

TorqueOmata4567.jpg

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passatı beyenmiyorum ben şahsen sanki sonradan eklenmiş gibi duruyor arkası audinin eskileri çok güzeldi yenileri onlarınkilerde kaba duruyor bence.. opel serisinden oldum olası sw larını beyeniyorum bir ara astranın van ı vardı ticari çıkarmışdı ama binek olarak çok tatlı olurdu o araç.. bizim vectra c lerin signumu var mükemmel insignianınki güzel eski vectra b kasalarınkide hoşuma gidiyor..

fiat ın marea sının sw vardı onlar çok hoşuam giderdi haylada gözüme güzel gelir..
alfanın 159 nun sw u güzel
pegeotunun 407 si çok tatlı duruyor ki ben fransız arabası hiç sevmem 207 side sw nu güzel
mazda 6 nında station wagonu çok hoş.

ama bu işin ustası üstadı amerikandır..

Chrysler-300C-Sta-02-1024.jpg

TorqueOmata4567.jpg

hakan bunun bagajini yakindan gördünmü bilmiyorum ama degil vectra astra hb ninki gibi falan..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda dizel sedanı var ona bindimde sw nunu görmedim bu araba içinde tek diyiceğim bu arabanın sürmek için ya obezite olmanız yada body buildingci falan çok iri yapılı olmanız lazım aksi takdirde içinde çocuk gibi minnacık duruyorsunuz..