ilk defa oldu ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O değil de, bizim 2.0 vectra b ile vaktiyle şahini geçememiştim... Ama şahin tempra motorlu ve diri duruyordu.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b1350941950_1138605069245_1341.jpg

:D aklıma geldi bir an :D

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalkıştada geçemezsin o aracı heralde ciddiye almadı seni baktı kalkmaya çalışıo yardırmış gitmiş yolu.çünkü ben eniştemin 5.28 (192 beygir) ile kalktım senin aracındandı oda vectra gt. kalkışta biraz önde gider sonra alırdım diodum. kalkışta bile geçemedi.gerçi gt nin şöförünede bağlı sonuçta 5.28 otomatikti bana sadece vitesi S e çekmek ve gazın dibine basmak oldu.

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sarıda kalkıp önüne geçecektin sonrada sol sinyal verip geç diyecektin yoksa anca dururken geçersin bu aracı

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop:Sen bu sözlere aldırma arkadaşım. Ben seni Medeni cesaretinden Dolayı tebrik ediyorum:D
abi vallahi hiç gülesim yoktu bende bi ara punto ile kpıştım hız 190 felan oldu akşam idi aynada sadece bi-xenonu gördüm.(7.50 idi)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gönüller bir olsun kimseden korkmadıgımız göstermissin ona, gecme konusunda gelince davul bile dengi dengine :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konya'da motorsiklet çoktur, Allah'tan mobilet geçmemiş seni yoksa oturur ağlardın herhalde... Yaptığın marifetmiş gibi anlatmış bir de... :(

Forum da eskiden böyle bi konu açılsa hemen yönetim konuyu kapatırdı kurallara aykırı diye ama yönetimde saldı kendini bu aralar... Bi dost, eski bi üye olarak onlara da sitem ediyorum... :(

Konuyu açan arkadaşım seni tanımam etmem, herhangi bi düşmanlığımda yok, en başta bunu bilmeni isterim... Bu sitede yaşı küçük olan ve bu yazdıklarından gaza gelebilecek çok arkadaş var... Yaptığın zaten yanlış bir de burda anlatma barii... Yarış pistlerde, birbirine yakın güçlerde araçlarla yapılır bunu benim kadar biliyorsun, ama yapıyorsun... Ona da bişey demiyorum ama burada yazma... Forum kuralı olan bu konuyu dikkate alırsan sevinirim...

13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...