İlk kar (karımtrak) maceram.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GNSpower
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: İlk kar (karımtrak) maceram.

valla çok güzel bir gün geçirmişsin abi ne güzel bizim kafalar patatese döndü aöf sınavları yüzünden walll

corsa_1990 link' Alıntı:
valla çok güzel bir gün geçirmişsin abi ne güzel bizim kafalar patatese döndü aöf sınavları yüzünden walll

Güzeldi valla kardeşim, sana da geçmiş olsun bu vesileyle. ((:

Daha on dakika önce geldim eve. yaklaşık 30-40 Cm kar üzerinde ve yer yer buz üzerinde denedim aracı... bir saatlik çok keyifli bir sürüştü benim için.  Tek kelimeyle mükemmel sonuç. İnanın kendi aracım diye söylemiyorum bunları zira ben VAG grubu tutkunuyum. Tüm samimiyetimle söylüyorum karda ve buzda yol tutuş harika.

Farklı marka araç kullanıcılarına anlatsam inanmaz, umarım deneme fırsatınız olur ve siz bari kendiniz görürsünüz  farkı greatt

REC link' Alıntı:
Daha on dakika önce geldim eve. yaklaşık 30-40 Cm kar üzerinde ve yer yer buz üzerinde denedim aracı... bir saatlik çok keyifli bir sürüştü benim için.  Tek kelimeyle mükemmel sonuç. İnanın kendi aracım diye söylemiyorum bunları zira ben VAG grubu tutkunuyum. Tüm samimiyetimle söylüyorum karda ve buzda yol tutuş harika.

Farklı marka araç kullanıcılarına anlatsam inanmaz, umarım deneme fırsatınız olur ve siz bari kendiniz görürsünüz  farkı greatt

Valla benimki sizinkinin yanında ılık bahar güneşi altında kuru asfalt yolculuğu gibi kalıyor ama dediğiniz gibi neticede çok keyifli. ((:

Doğan iyi cesaret etmişsin walla
İstanbul da şu an beyaz a boyanıyor..

TOGI link' Alıntı:
Doğan iyi cesaret etmişsin walla
İstanbul da şu an beyaz a boyanıyor..

Bilinçli bir cesaret olmadı da, biraz dönecek yer bulamadığım için macera yaşamış olduk. ((:

İstanbul şu an evden çıkılmayıp arabayıda bir otoparkın en dip güvenli yerine çekecek hale geliyor demektir.

cesaretin için kutlarım ama nedense ben o cesareti kendimde bulamıyorum karlı havalarda yatıyor kuzum,,,

Tebrik ederim Doğancım.Karımtrak performansı inşallah yarıyıl tatilinde bende yaşayacam.

Erhan42 link' Alıntı:
Tebrik ederim Doğancım.Karımtrak performansı inşallah yarıyıl tatilinde bende yaşayacam.

Erhancım valla çok eğlenceli ama iyice karlı ortama gireceksen yine de lastiklerin kışlık olsun derim. ((:

Dün Bornovadan aşağıdan bakınca tepelerde kar görünüyordu öğleden sonra. Atatürk Mahallesinin yukarılar filan karlıymış.

Geri