ilk operasyon..

hepsini aynı yerden yaptırmanın ne gibi bir avantajı olacak sizce? sonuçta alakasız ürünler, herbirini ayrı ayrı sahibinden.com vs toplasanız inanın çok daha karlı çıkacaksınız,
cam filmi kaliteli değildir 70 lira ise, air kit ve led stop fiyatları normal, maşpiyerler için ise biraz fazla istemiş.

arkadaslar aracımı resimlerde görmüssünüzdür istanbulda oturuyorum ama aracım 03 en 922 yanı afyon plaka aracı goren fıyatta ucuyo nasıl olsa yabancı dıye bırde gelmıs adam en uygun fıyatı soyledım dıyo bu yuzden sıkıntı cekıyorum yabancı gıbı gorup en buyuk kazıgı atmaya calısıyolar :(

harun yazın başında ankaraya doğru uğra sana hepsinin en uygununu en kralını yapalım ve yaptıralım paranla sürünme

işimden dolayı ıstanbul dısına cıkmam zor bu yuzden istanbulda yaptırmam gerekıyo yoksa seve seve gelırdım gercekten paramla sürünecegım anlasılan ama yaz basında yıllık ıznıme cıkıcam o zamana kadar yaptıramazsam mutlaka gelırım :)

aksarayda 450 tl ye komple body kit yaptırdım (yan maşpiyerler, ön ve alt tampon eki, tavan spoyler) gerisini sen düşün

dedıgım gıbı arac yabancı olunca dırek sorgusuz kazıga gecıyorlar :(

sponsorumuz SVS tuningi arayıp Savaş beyle görüş benim adımı ver ve neler istediklerini söyle Elinden geldiğince yardımcı olacaktır. Çıkan fiyatlarıda karşılaştırma şansın olur.

Geri