Insafsizlik bu!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maart
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar kanayan bir yaramizi dile getirmek istedim.Bir tanidigim siyah renk yeni kasa golf aldi alalida baya oluyor.Gecenlerde bahceli taraflarinda aracini yikatip parketmis 1-2 saatligine,sonra aracina dondugunde ise 4 kapininda boydan boya anahtarla cizilmis oldugunu ve lastiklerin patlatilmis oldugunu gormus.Bu nasil bir vicdandir ki bole bir adilik yapiyor bu insanlar,alip veremedikleri nedir,kinlerinin sebebi nedir?Arkadasim yikilmis o goruntuyu gorunce.Bunu sizlerle paylasmak istedim cok daha agir konusmak gerekiyor belki ama elden birsey gelmiyor malesef.

İnsan kılıgında gezen çok hayvan var diyeceğim ama hayvana ayıp olur .!

.......................................................................................

noktalı yerleri doldurun. Ben bayağı doldurdum.

Çevredeki esnaflara sorsun, güvenlik kameralarına göz atsın (tabii baktırırlarsa : ).

böyle kişilerin derdini bende merak ederim hep. yazık günah. sen dişinden tırnağından artır araba al eloğlu gelip mahfetsin. kul hakkıdır bu.

Forumdan bir arkadaşımızın Vectrayı mahvetmişler... Bi laf var ama söyleyemiyorum!!

Öncelikle çok geçmiş olsun... Bunları yapan insanlar -insan denirse- nasıl bir psikoloji içindedir hep merak etmişimdir. Ne zevk alırsın milletin malına zarar vermekten.. Lastiklerin havasını indirir, tekme atar, çizer, sileceklerini kaldırır, kırar. Benim 3 kere bu tarz olay başıma geldi. 1 ay bile olmamış arabanın çamurluğuna tekme attılar.Vakumla düzeltildi.Araba showroomdan geldi 1 hafta olmadan arka sileceği kanırta kanırta koparmışlar. Birgün camdan baktığımda kız bisikletini yaslamış arabaya annesine birşeyler söylüyordu.Kızı nazikçe uyardığımda annesi gayet normal birşey gibi utanmadan: "ne var bunda bizim arabayada yaslıyor bisikletini" sözünün üstüne ikisinide bir güzel haşlamıştım...

yazık olmuş valla içim cız etti ş...szler, adilikten başka birşey değil :(

ALLAH kimseye göstermesin...arkdaşınıza çok geçmiş olsun...kameralara ordaki esnaflara sorsa arkadasınız belki gören olmuştur...

Geri