Insafsizlik bu!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maart
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kaskosu varmıydı :( geçmiş olsun ..kameralara takıldıysa gereğini siz yapın

Geçmiş olsun ya sizin olaya benzer bi olay dün benimde başıma geldi.Arabanın içini karbon fiber kaplayıp güzelce yıkayıp silip park yerine bırakmıştım.2 3 gün hiç bakmadım arabaya ama uzaktan takip ediyorum tabi dün bi işim çıktı derken arabanın yanına vardım.Birde ne göreyim sol far göçmüş tampon çıkmış yan taraftaki çamurluk yerinden oynamış.Sağa sola sordum ne gören ne duyan var.Vuran kayıplarda ama kulaklarını acayip çınlattım.Allahtan kırık dökük yok.elimden geldiğince halletmeye çalıştım ama boyanın attığı yerler var onları da rutuşla halletcem artık

Geçmiş olsun ya sizin olaya benzer bi olay dün benimde başıma geldi.Arabanın içini karbon fiber kaplayıp güzelce yıkayıp silip park yerine bırakmıştım.2 3 gün hiç bakmadım arabaya ama uzaktan takip ediyorum tabi dün bi işim çıktı derken arabanın yanına vardım.Birde ne göreyim sol far göçmüş tampon çıkmış yan taraftaki çamurluk yerinden oynamış.Sağa sola sordum ne gören ne duyan var.Vuran kayıplarda ama kulaklarını acayip çınlattım.Allahtan kırık dökük yok.elimden geldiğince halletmeye çalıştım ama boyanın attığı yerler var onları da rutuşla halletcem artık

Cok gecmis olsun sizede umarim halledilebilir.Bunlari yapanin eli kirilsin diyorum.

Arkadaşınıza büyük geçmiş olsun, Arkadaşınız bunu yapanlarla bu dünyada olmasa bile, diğer dünyada çok güzel bir şekilde hesaplaşacaktır eminim... Kul hakkından daha öte birşey yok... Bizler kendimizden kısalım bi arabamız olsun ayağımız yerden kesilsin diyerek ki çoğumuz zarzor para denkleştirerek alıyoruz... kendini bilmez birisi gelsin, kendi egosunu tatmin etmek için zarar versin ve bizim bütün moralimizi emeğimizi yerle bir etsin ve gitsin... Allah c.c. beterinden korusun inşaallah... Tekrar geçmiş olsun. :(

alla alla bahcelievlerde hiç böyle bisey duymamıstım

hocam cekemezlık var ya mıllette goz var zor bı durum valla dıyecek bırsey bulamıom kı :(

Geri