Insigna

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 2.0 cdti elegane 140 binde
Nasip olursa cuma gunu alacagiz..
Onerileriniz yada yorumlariniz.
c3512eca364a6ccd3e589877b6b60737.jpg

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hayırlı olur inşaallah.aracını sattın mı abi.kendine mi bakıyorsun bu aracı.benim de nasip olursa geçeceğim araçtır makyajsız insignia(2010-2012).bu araç cosmo olması lazım edition elegance değil de.tabi yanlış biliyorsam düzeltsin arkadaşlar.motor seçeneği ön plandaysa bilemem ama sana 1.6 180 hp olan motoru tavsiye ederim ve daha düşük km de 58000-65000 TL aralığında en iyi durumda olanlar mevcut.kesinlikle cosmo paket tavsiye ederim edition elegance larda vectra c elegance dan daha az donanım var

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdiden hayırlı olsun. Güzel araba, benim de çok hoşuma gidiyor. Ben de düşük km.li, otomatik dizel olanına niyetlendim ama fiyatları beni aştı, çok km yapanlar da gözümü korkutuyor.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hayırlı olur inşaallah.aracını sattın mı abi.kendine mi bakıyorsun bu aracı.benim de nasip olursa geçeceğim araçtır makyajsız insignia(2010-2012).bu araç cosmo olması lazım edition elegance değil de.tabi yanlış biliyorsam düzeltsin arkadaşlar.motor seçeneği ön plandaysa bilemem ama sana 1.6 180 hp olan motoru tavsiye ederim ve daha düşük km de 58000-65000 TL aralığında en iyi durumda olanlar mevcut.kesinlikle cosmo paket tavsiye ederim edition elegance larda vectra c elegance dan daha az donanım var

Tesekkür ederim aracı kardesimin iş yeri arkadası vasıtasıyla bulduk arac sahibi sehir dısında cuma günü burada olacak biz amcası refakatinde evin önünde baktık araca.. servise vb götürmeyede gönlü olmadı adam yaslı arabadan anlamayan birisi elegane full olanı dedi aklımda dediği kaldıgı için öle yazmısım.
Arac cosmo deri koltuk.Aracı kardesime alacam nasip olursa kendisi otomatikle basladı onla devam ediyor vites özürlü oldugundan mecbur insignada secenek bu kalıyor.Yoksa kendime olsa kesinlikle 1,6T düşünürüm..Sahibiyle telde görüştüm 1 parca boya oldugunu 53 den asagı olmayacagını falan dedi içi dısı temiz görünüyor bakalım 50 e anlasırsak cuma daha ayrıntılı yazarım..
Bendeki arac duruyor burdan baska her hangi bir yerede ilan vermedim..Acelesi yok onun..:)

Son düzenleme:

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arada tanidik manidik ta olsa insanlar artik illaki bir yalana dolana bulasiyor..Telefonda herife soruoz badana boya durumlari nasil die 1 parca boya var kendim yaptirdim hasar kaydi yok dio..
On kaput degismis sag camurluk sag kapi boyali 2015 te 14800 tl hasar kaydi var..
Harcadin zamana yazik..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 cdti musrif motor. 130'luk versiyonu kullandım gidiyor falan ama turbo boşluğu çok geldi. 8.6 istanbul ortalaması vardı. gerek yok bence 2.0 dizele. birde çok sesli motor.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatihcigim bizimki memur otomatik kullandi arada eside kullanmak zorunda kalıyor..Bunlarda otamatik ibbiza vardi artik kucuk gelmeye basladi diye sattik..50/55 arasi paralari var..Insigna diye ben zorladim mesai arkadasinin akrabasinda varmis baktık otamatik olunca..Ilanlarda o paralara burda otm insigna yok..Bu aracta sıkıntıli cikti jetta ya bakıyoruz artık..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c5 bakın 1.6 e hdi yarı otomatik falan ama iyi geçişleri vs.
jettadan bin kat kalitelidir en azından.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana kalsa zaten otm almam 50/55 bin araliginda bakacagim arac ta insigna / c5/p308 olur..Beyfendinin jetta hosuna gidiyormuş.
Evet c5 cokk donanimli bir arac..
Bu arada fransiz demisken iki gun once bir esnaf abimin talisman 1,6 dci icon u kullandim..O aracin renault olduguna inanasim gelmedi kullanici konforu icin her sey mevcut aracta 160hp/380 tork a gore cekis dusuk geldi bana otamatik kullanmadigim icin sanjiman performansi nasil bilemiyorum sahibinin dedigine gore 4 control sistem mi ne varmis.. cantlar yakismamis sahibi 6 hava yastigi var dedi dogrumu bilmiom o aracta 6 enterasan onundeki laptop vari ekran cokk kullanışlı kisaca Renault ta araba yaparmis dedirten bir araba..Muzik sistemi falan cok basarili..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fransız ön yargısı var millette ama gereksizmiş bende onu gördüm.
c5 aldım kuzenime 2009 sx pk arabada 18 jant var.
dijital klima
far yağmur sensörü
yan aynasına kadar kararan aynalar.
viraj asistanı vw gibi sislerle destekli.
hız sabitleme limitleme
park yeri arama vs vs
1.6 110'luk hdi motoru var.
ya da 1.6 112'lik e hdi motoru var.
yazılım yaptırıp 140 civarı güç alınıyor daha keyifli oluyor.
bence jettayı 10 kere cebinden çıkartır...