İnsignia hakkında ki düşünceleriniz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan detroit
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

detroit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar..
arkadaşlar bu aralar insignia almaya niyetlendim. malumunuz araç piyasaya çıkalı 3 yıl oldu. İnsignia kullanıcılarından bu araç hakkında ki olumlu ya da olumsuz fikirlerini almak isterim. Ayrıca Bu yıl 1.4T motoru da piyasaya sürüldü. sizce 1.6T mi mantıklı yoksa 1.4T mi? :rolleyes:

çok yazıldı çizildi, çok tartışıldı, araç konfor görünüm ve gidiş bakımından süper. tatmin edici. yanlız yakıt durumuna gelince iş değişiyor. devamlı araç üstünde devamlı yolda iseniz yakıt yönünden üzebilir. lpg takacam sorunu çözerim dersenizde gene paranıza yazık sorun çıkardığı çoğu emsalde bellidir. aslan yer derseniz ardınıza bakmadan alın derim....

çok yazıldı çizildi, çok tartışıldı, araç konfor görünüm ve gidiş bakımından süper. tatmin edici. yanlız yakıt durumuna gelince iş değişiyor. devamlı araç üstünde devamlı yolda iseniz yakıt yönünden üzebilir. lpg takacam sorunu çözerim dersenizde gene paranıza yazık sorun çıkardığı çoğu emsalde bellidir. aslan yer derseniz ardınıza bakmadan alın derim....
sayın cedoo vermiş olduğunuz biligi için teşekkür ederim ancak insignia için 3.000 tl civarında prins marka lpg kitleri varmış. bu sistemi kullansak yine de hata verir mi dersiniz?

Geçenlerde bir lpg li insignia turbo teklifi vardı buradaki arkadaşlara sordum tamamen olumsuz yanıtlar aldım.Lpg nin insignialarda subap erimesine dolayısıyla 5000 liradan fazla bir masraf açtığını söylediler.Dizeli ise gayet yüksek fiyatlarda.O fiyata 5.20D bmw ler var piyasada çok temiz.

Bunların dışında genel olarak tercih edilebilecek bir araç.1.6 turbo lar benzinde çok güzel bir tat bırakıyor ayaklarınızda.

Kullanmadım ama itiraf ediyorum hastayim :)) insallah bundan sonra almak nasip olur.

İnsignia her anlamda mükemmel bir araç ancak benzinli modellerin yakıt tüketimi çok yüksek, alınırsa dizel alınmalı. LPG' ye gelince internette araştırırsanız hangi marka olursa olsun sonunda sorun çıkarıyor ama 30000 de âma 80000 de şans.

Sahibinden de gezinirken uygun fiyata dizel bir insignia gözüme çarptı ama araçta hasar, hata var mı bilmiyorum ilan numarası 77728425 isterseniz inceleyin.

2012'de makyajlandı. Detaylı bilmiyorum ama görünüş dışında, alınan geri bildirimlerle bazı düzeltmeler de yapılmış olabilir.
LPG taktırmayı düşünüyorsanız baştan vazgeçin. Sorunsuz, yağlamalı sistemler vs. Bunların uzun vadeli etkileri belli değil. Bunlar da zaten sübap erimesini önlemek için yapılıyor. Sübapları çelik sübaplarla değiştirerek bu sorun çözülebiliyor. Ama maliyet artıyor. Araştırmasını yaparsınız.

bence lpg li insignia kullanacağınıza vectra c ye devam edin...bende insignia almak istiyorum ancak 1.6 t ler pek hoşuma gitmiyor o yüzden biraz daha vakti uzattım nakit açısından 2.0 t istiyorum ben :) veya dizel alacağım

bende 1.6T almaya niyetlenmiştim. ama lpg de sorun çıkartıyomuş diye vazgeçtim. dizellerde dünyanın parası.

Geri