İnsignia hakkında ki düşünceleriniz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan detroit
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. biraz cebimi zorlucak gibi ama dizel bakıyım artık napalım:rolleyes:

kullandığın aracı neden değiştirmek istiyorsunuz?
şuanda astra kulanıcısıyım. önceden vectra b kullanıyordum. kısa zamn içinde vectra c ye geçmeyi düşünüyorum. bundan dolayı sordum.
araçta beyenmediğiniz yani sıkıntı oluşturan bir durum mu oldu acaba. birde 1.6 kullanıyorsanız performans açısından tatmin edici bir araçmıdır ?
cruze ve vectra arasında kalmıştım. ikiside 1.6 motor cruze 124 hp , vectra 105. değerlere bakınca cruze daha perfırmanslı duruyor ama cruze kullananlar genelde perfırmanstan şikayetçiyken vectra da bu şekilde bir şey pek görmedim.
sizin aracı değiştirme sebebiniz performansımı acaba?

Geçenlerde bir lpg li insignia turbo teklifi vardı buradaki arkadaşlara sordum tamamen olumsuz yanıtlar aldım.Lpg nin insignialarda subap erimesine dolayısıyla 5000 liradan fazla bir masraf açtığını söylediler.Dizeli ise gayet yüksek fiyatlarda.O fiyata 5.20D bmw ler var piyasada çok temiz.

Bunların dışında genel olarak tercih edilebilecek bir araç.1.6 turbo lar benzinde çok güzel bir tat bırakıyor ayaklarınızda.

60-70Binlere Nerde Temiz 5,20D var ? Sıfırı zaten 2 insignia alır.

kullandığın aracı neden değiştirmek istiyorsunuz?
şuanda astra kulanıcısıyım. önceden vectra b kullanıyordum. kısa zamn içinde vectra c ye geçmeyi düşünüyorum. bundan dolayı sordum.
araçta beyenmediğiniz yani sıkıntı oluşturan bir durum mu oldu acaba. birde 1.6 kullanıyorsanız performans açısından tatmin edici bir araçmıdır ?
cruze ve vectra arasında kalmıştım. ikiside 1.6 motor cruze 124 hp , vectra 105. değerlere bakınca cruze daha perfırmanslı duruyor ama cruze kullananlar genelde perfırmanstan şikayetçiyken vectra da bu şekilde bir şey pek görmedim.
sizin aracı değiştirme sebebiniz performansımı acaba?
sayın marmaralı;
vectra c aracımdan son derece memnunum aslında. vectra c düşünüyorsanız kesnlikle tavsiye ederim. Ama temiz olması şartıyla!! vectra c aracımı değiştirme konusuna gelirsek;
aracımdan çok memnun olmama rağmen model yükseltmek için değiştirmek istiyorum. aracım sonuçta 7 yaşında.Aslında çok da yaşlı sayılmaz ama ben bir araca 3 yıldan fazla binmek istemiyorum. sıkılıyorum yani.
cruze mu vectra mı konusuna gelecek olursak ben vectra tavsiye ederim. cruze'ın çok yaktığını duymuştum. o araç sadece görüntüden ibaret.
vectra c de diğer bir çok araçta olduğu gibi bazı kronik hastalıkları var tabi..
örneğin; klima ve teyp dügmesinin dengesizliği, ön amartisörlerin soğuk havalarda gacur gucur ses yapması gibi sorunlarla karşılaştım. ama bunun yanında büyük bi sorun yaratmadı araç. sormak istediğin başka bir soru olursa cevaplarım. sevgiler..saygılar..

Son düzenleme:
dizel insignia en düşük liste satış fiyatı 104bin lira ;) kampanyalı 77bin lira...

Dizel 5,20 Fiyatınada bakın ozaman. Sıfır fiyat konuşuyorsak 100 Bİn euro civarında fiyatlar...

İnsignia Tavan Taban Fiyatlarıda 77.Bin 104 Bin az fark varmış doğrusu

Kullanmadığım için teknik açıdan yorum yapmak haksızlık olur, görsel açıdan ise güzel bir araç. Uzun yolda denk geldiğim oluyor, bence beklendiği kadar çok seri ve performanslı bir araç olmayabilir. Performans veya başka beklentileriniz varsa birkaç günlüğüne kiralayın bir İnsingia rahat rahat test edin.

Son düzenleme:
ınsıgnıa her koşulda mükemmel bi aaçtır her modeli ve motor seçeneği gayet başarılıdır 100 lercesini kullandım onardım şunu söyleyebilirim lpg olarak yetkili bayiler landorenzo yu önerirler fakaaattttttt....
bi arıza olduğunda araç lpg li garanti dışı der keser atarlar bunu dikkate alınız takan yetkili bayii onaylamayan opel türkiye
alırken bunları konuşunuz müşteri ilişkileri ve satış danışmanınız ile hattaa yazılı belge de alınız saygılar
bunları sürekli yaşıyoruz

Geri