Insignia Indian Summer

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagri1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çamurlukta yer var, 2XX/35 R21 sığar bence. konfor ne duruma gelir tartışılır :D
Insignia'nın davlumbazı çok geniş, 295'lik lastik sığıyor :D

Belli ki Usa pazarı için hazırlanmış.Maksat kusur bulmak değil ama ön kokpitte bazı noktalarda bile olsa aynı rengi kullansalar daha iyi olurdu..Bence gayet hoş.

benimde hoşuma gitti,ama birde dış fotolorı olsaydı daha da güzel olacaktı..

çamurlukta yer var, 2XX/35 R21 sığar bence. konfor ne duruma gelir tartışılır :D
Insignia'nın davlumbazı çok geniş, 295'lik lastik sığıyor :D
sığmasına sığar sığması için dememiştim ben sonuç olarak bakarsak 20 inçte normal serilerde 245/35/20 opc'de 255/35/20 kullanıyor 35 yanak 21 inçte kullanması pek mümkün gibi görünmüyor dediğim gibi 30 a inmesi gerekicek çap nedeniyle 30 yanakla tr yollarında kaç mt ilerler bilemiyorum ama yurtdışında sıkıntı sorun olacağını sanmıyorum. bende isterim 21 inç :D ama kullanamadıktan sonra :cry:

bence 20" üstü gelmez. ne bu hummer benzeri jipmi. gelsede güzel durmaz. kocaman jant. ufacık disk. motoru görürüz o boşluktan.

Sport Edition, sportif deri direksiyon simidi ve vites kolu, alüminyum pedallar ve koyu renk tavan döşemesini içeren OPC Serisi paketine de sahip. Dış mekan tasarımında, asağıya çekilmis ön ve arka tamponlar, genişletilmiş yan eşikler ve 19 veya 21inç alaşım jantlar ön plana çıkıyor.

Ergonomik koltuklar yolcular ve sürücülerin konforunu sağlıyor. Hassas ayarlanabilir koltuklar her yaş ve boydaki yolcuya rahatlık sunuyor ve ergonomik tasarımları mükemmel sırt destegi sağlıyor.

TopTec nano-teknolojisi, tekstil döşemelerin kirlenmeye dayanıklı olmasına ve dösemeye sıvı nüfuzunun engellenmesine yardımcı olarak, klasik döşemelere göre daha kolay temizlenme olanağı tanıyor.

Geri