insignia kilometre yükselmesi

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
kuzenimde 2009 model insignia var. araç henüz 8000 kmde. yaklaşık 2 hafta önce yetkili serviste landirenzo marka lpg kiti takıldı araca.tüp takıldıktan 2-3 gün sonra aracın arıza lambası yanmış.kuzenimde arızayı sildirmek için servise götürmüş aracı.arızayı silmek için aracı bilgisayara bağladıklarında aracın kilometre sayacı 15000 kilometre olmuş :) servis bilgisayarda virüs olduğunu, bu durumun ondan kaynaklandığını söylemiş ve kilometreyi geri alamamışlar.şimdi almanyadan yazılım bekliyolarmış. millet arabanın kilometresini düşürür, bizim kuzende yükselttirdi :)

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
ben de zaten getir ankara'ya 20 liraya düşüttürelim dedim :D

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar kolay düşürülüyorsa artık daha ikinci el araba alınmaz. Bitti o devir. Neyin ne olduğu belli değil valla. Esprisine mi yapıyorsunuz bilmiyorum da tırstım gerçekten artık 2.elden.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar kolay düşürülüyorsa artık daha ikinci el araba alınmaz. Bitti o devir. Neyin ne olduğu belli değil valla. Esprisine mi yapıyorsunuz bilmiyorum da tırstım gerçekten artık 2.elden.

haberiniz yok heralde yapmayanları tenzih ediyorum,ama işini sadece para kazanmak olarak yapan galericiler özellikle bu yola başvurur

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bilgisayar virüsünün araç km'sini yükselttiğini ilk kez duyuyorum, bence servisin beceriksizliği :)

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
siz türkiye'de yaşamıyosunuz sanırım :D

husnu80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz türkiye'de yaşamıyosunuz sanırım :D

Yok Türkiyedeyim de bu kadar kolay dile getirilebilmesi gerçekten üzüyor artık. Bunlar belli bir zaman sonra normal karşılanır. Anlatabiliyormuyum? Gerçekten artık zor bir yola doğru gidiyoruz. Güvenin olmadığı yerde alışveriş ticaret zora girer. Dibe vuruyoruz yavaş yavaş...

bekir0606

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Yok Türkiyedeyim de bu kadar kolay dile getirilebilmesi gerçekten üzüyor artık. Bunlar belli bir zaman sonra normal karşılanır. Anlatabiliyormuyum? Gerçekten artık zor bir yola doğru gidiyoruz. Güvenin olmadığı yerde alışveriş ticaret zora girer. Dibe vuruyoruz yavaş yavaş...
zaten piyasada o kadar çok kilometresiyle oynanan araç var ki, bu durum olağan karşılanmaya başladı artık. araç alanların %90 ının servise gidip aracın kilometresinin orjinal olup olmadığına bakması bu olağanlığın bi sonucu değil mi????