insignia mı? yeni c5 mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mhakkan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

insignia mı? yeni c5 mi?

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .
Alman olsun taştan olsun hesabi, asla bir fransiz, bir italyan olmaz.

Alman olsun taştan olsun hesabi, asla bir fransiz, bir italyan olmaz.

fransız tamamda italyan olayı başka...

ferrari ve lamborghini italyan ve dünyada bunların üzerine pek fazla araba yok ;););)

c5 x6 nın arkasını kopyalamış sanki x6 nın çakması gibi
2009-bmw-x6-rear-three-quarter.jpg

Daha once fransiz arac kullanmis ve gerek babamdan gerek arkadaslarimdan cok fazla bildigim araclar hersekilde denemisimdir neredeyse bana hicbir sekilde masraf cikartmadi ekstra olarak ufak tefek seyler sadece tum markalarda olabilir ama kronik hicbirseyi denk gelmedi. Bunun haricinde malzeme kalitesi Opele gore bence kotu, cok cabuk dagiliyor ve ses yapiyor ozellikle alt segmentler bu yuzden TURKIYE yollarinda fransiz arabasi kullananlar nefret ediyor bir daha tovbee gibi ayni ben :D. Ama asla kotu araclar uretmiyor bunu hepimiz biliyoruz bu karsilastirmada Opel isi goturur ama karsisina bir C6 cikarsaniz cok feci uzulur. Tercih meselesi ama ben genede fransizdansa alman derim.. :rolleyes:

yaa malzeme kalitesi olarak kötü ötesi renaultlar megane 2 de öyle clio da öyle 2 sinide kullandıım clio denen alet hele bisiklet resmen

İnsignia tabiki

oldum olası fransız ve italyanlara karşı sanırım milli duygularımdan olsa gerek pek sıcak bakmıyorum. renault desen hangi modelinde olursa olsun bana taburede oturuyormuşum hissi veriyor, peugeot desen patronumun 407 executive i vardı servisten kurtulamadı malum narin araba sürekli aksesuar problemi bu arada citroen de bildiğim kadarıyla peugeot kopyası. uzun lafın kısası dediğim gibi alman olsun taştan olsun. bu arada bir arkadaşımızın da dediği gibi " gerçek opel sever, cebinde bmw alacak parası olupta opel alandır " bir bmw hastası olarak daima opel, opel ,opel ...

Geri