Isparta Mahalli Rallisi Starta Hazırlanıyor

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saxo-1.jpg
12 Ağustos 2007 tarihinde Antalya Motorsporları Kulübü - AMK tarafindan ilk defa düzenlenecek olan Isparta Mahalli Rallisi için geri sayım başladı. Son hazırlıkları, büyük bir özveri ve coşku ile devam ediyor. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde büyük payı olan ve ev sahipliğini üstlenen Isparta Valiliği ve Isparta Belediyesi nezninde Başkan Hasan Balaman’ı ayrıca kutluyoruz.
Mahalli Rallilerin ruhunu oluşturan, amatörlerin motor sporlarında kendilerini sınamak ve bu sporda ilerlemek adına hedef belirlemektir. Ayrıca tüm gençlerin bu alanda yarışma istek ve arzularını bu organizasyonla emniyetli bir sekilde disipline altına alarak onların yarışma istek ve arzularını kurallar gereği yerine getirmektir.
Isparta Mahalli Rallisi; 11 Ağustos Cumartesi Günü saat 20.00 de sembolik startı Isparta Valilik binası önünden görkemli bir şekilde verilecek. Tüm motorsporları tutkunları ve Ispartalıları bu alanda araçların seremonik startını birlikte vermeye davet ediyoruz. 12 Ağustos 2007 Pazar günü saat 10.30'da Servis Alanı olarak düzenlenen Şehit Ali İhsan Kalmaz Anadolu Lisesi bahçesinden ayrılarak kendileri için hazırlanmış olan üç etabı iki kez geçecek olan ekipler 60.50 km'si özel etap olmak üzere toplamda 114 kilometre yol yaparak yarımacılar, sırası ile Gölçük, Gökçe ve Dere etaplarını geçeceklerdir.
Bu zevkli ve mücadeleli etapları tamamlamayı başaran ekipler aynı gün saat 15:50’de yine Isparta Valilik Binası önünde finişe geleceklerdir. Isparta Mahalli Rallisi'nin ilk yarışına katılacak tüm yarışmacılar ve amatör sporculara başarılar diler, organizasyonda emeği geçen herkese şimdiden teşekkürü bir borç biliriz.
Yarışma esnasında tüm yarışla ilgili detaylı bilgiyi www.ispartarallisi.com adresinden öğrenebilirsiniz. 1.si düzenlenen ve büyük heyecana sahne olacak Isparta Rallisi’ne sizleri de bekliyoruz.
Basin Sorumlusu - Ömer Mazi / 0 533 688 64 18
AMK Isparta Rallisi Basın Bülteni

Isparta'da olacak ilk ralli. Yarın akşam araçları görmeye gideceğim. Bende ilk kez ralli izleyeceğim.

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de gidecem bu haftasonu zaten bizim evin oralardan geçecek heralde :D

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke bende gelebilsem çok özledim ıspartayı gözümde tütüyor:cry:

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıspartalı bir kızla ist da tanıştım 1buçuk yıldan beridir çıkıyoruz bende 1 buçk yıldan beri gelir giderim heryerini gezdim sayılır egridir olsun gökçayı olsun ayazmanası olsun:)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıspartalı bir kızla ist da tanıştım 1buçuk yıldan beridir çıkıyoruz bende 1 buçk yıldan beri gelir giderim heryerini gezdim sayılır egridir olsun gökçayı olsun ayazmanası olsun:)

Eylül 10'a kadar gelirsen muhakkak haber ver. Görüşelim. Çok memnun olurum. Ama Eylül 10'dan sonra bende okula gidiyorum.

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm grşz araba ile gelemiyorum araba kiralıyorum zaten orada büyük ısparta otelinin aşasında star otodan gelebilirsem ö.m atarım ilgin için tşkler abim