istanbulda tavsiye edeceğiniz opel yetkili servisi var mı?

ben periyodik bakımlar için altunizade arkasa gidiyordum forumun tavsiyesiyle ama bence öyle +'sı olan bir şey görmedim aracıma 3,2litre yağ konuyor yağ filtresi değişimi dahil direk kitapçıkta yazan bu adamlar 3,5 olduğu iddia ediyordu ve 3,5 koyuyolardı ayrıca faturada da 4ltlik parası yazıyordu. Birde 30bin bakımımda yoğunluktan işlerine gelmediği için fren hidroliğimi değiştirmemişlerdi o yüzden orayıda sevmedim..

ben hiç gitmedim ama ATM var 2 yıllık bir yetkili servis nedense her zaman yeni açılan servislerin daha iyi olduğunu düşünürüm bizim ülkede yetkili servisler zamanla yozlaşır bknz. gedizler

gedizlere gitmeyinde nereye giderseniz gidin. kapiyi kontrol et desen 50 tl cekiyorlar, ariza teshise ucret aliyor, yaptirmazsanda fark etmiyor oda 70 i vericcen :(

ATAKOY opeli deneyin, resepsiyonda gokhan bey cok iyi biri ilgili ve kibar...

Ilk kez bir yetkili servis ucret almadan isimi yapti. Anlatayim... Gecenlerde yolda 06.09.2012 tarihinde V kayisim kesti neyse hemen yolun karsisinda ERDEMIR OPEL var yetkili servis gittim rica ettim, arac bu sekilde kaldi ustamiz gelip orada degistere bilirmi, onunde sonunda 200m mesefa yuruyerek (aracla yonca donecek oldugumdan 1.5 km yi geciyor aslinda yuruturdum araci ama risk almadim), usta illa cektir dedi araci neyse bende yedek parcada 76tl ye V kayisi alip kendim degistim (biraz zor oldu ama neyse) V kayisi degisip araci yurur konuma getirdim 22 km uzakliktaki atakoy opele gittim durumu anlattim V kayisin kontrolunu istedim soktuler, gergiyide kontrol ettiler (yanimda), 30 dk icinde araci teslim ettiler ve UCRET de talep etmediler.

Neyse bundan sonra bir sey olmadigi surece ISTANBUL da servisim ATAKOY :D

Son düzenleme:
Geri