istanbulda ufak çaplı bi buluşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım bi buluşma gerekli istanbul için kimler gelebilir.semt, mekan olarak kime nereleri uygun olabilir.ne dersiniz.herkes önerilerini konuştursun...

Biri bana eşlik ederse her yere gelirim..anadolu yakasında yolları bilmiyorum cunku:)
bide bulusmamızda prof fotograf makınesı falan olan varsa mutlaka getırsın;)

avrupa yakası tophane uygun gibi aslında, etiler balkon da olabilir güzel locaları war.karşıya geçenler 1.köprüyü takip etsinler stadın orda buluşuruz uygun bi vakitte ama mekan ve zaman için nedir ne değildir bilgi gerekli...

geliriz diorum yaaa :D fark yapmaz çokta uzak olmasın bütün gün yolda geçerse bozuşuruz valla :) şaka tabikide ama ortak kolay ulaşılabilir bir yer olsun sadece nargile diye bakmayalım carting falan demiştik böyle birşeyde olabilir...

geliriz diorum yaaa :D fark yapmaz çokta uzak olmasın bütün gün yolda geçerse bozuşuruz valla :) şaka tabikide ama ortak kolay ulaşılabilir bir yer olsun sadece nargile diye bakmayalım carting falan demiştik böyle birşeyde olabilir...

pek bi rağbet yok en iyisi anadolu yakası gibi:)...

adnan gelirsen ben seni çok kolay bulabileceğin uygun bi yerden alabilirim...

cumartesi akşamı nasıl olur...

Fark yapmaz rağbet olmassa küçük çapta bir buluşma tanışma kaynaşma olur.büyük orginizasyonlarada tanıdık yüzlerle gitmek çok daha eylenceli olur :rolleyes: anadalu yakasın da bizim burda herkes bilir maltepe sahili...yalı cafe var on numara nargile hizmet.Zaten yeride tanıyorum nargileyi yapan ali abi.saolsun daha gitmeden arayıp nargilemi masamı hazırlatıyorum.park sorunumuz olmaz özel otoparkı var cafenin.hafta sonu caddeye girersek fena :D başka yer bilen varsa onada açığım.en azından 5 kişi olalım yahuuu :D

tamam kanka anlastık ozaman..nerden alıcaksın benı peki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri