İşte Bitmiş Olarak Son Hali

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sen bu aracın yeni sahibimisin usta bu araba satılıktı bir ara kumburgazda duruyordu ? Bu arabanın gecmisini bilirim az cok silivri sanayine gelirdi...

Son düzenleme:
Sen bu aracın yeni sahibimisin usta bu araba satılıktı bir ara kumburgazda duruyordu ? Bu arabanın gecmisini bilirim az cok silivri sanayine gelirdi...

Silivri saniyide opeldostlar vardı bizimdi zaten bu araba hala satılık 20000 euro walla sıfırdan beri bizde o opel servside bizdik silivridede satılık değildi DL 416 satılıktı oda aynı renk geçmişini soyle bakalım birazda bilelim hem...neyi varmış bizim bilmediğimiz yalçın ustanın kardeşiyim ben metin

mütiş olmuş MAŞALLAH!!! DÜŞÜNDÜĞÜMÜ SEN COKTAAAN YAPMIŞSIN.ALLAH kaza bela gözden korusun.maliyet ve parcaları tam aldıgın yerleri soylersen banada yardımcı olabilirsin sanırım.Şimdiden hayırlı teskereler sana.
almanyadan kendim aldım vede kendimiz yaptık abimle beraber (YALCIN METIN KIRUC)

maşallah ;)

korkunçç fenaaa kazasız belasız çuflaaa emeğine sağılık güzel çalışma olmuş

maşallah demekten başka bişey yapamıyorum . elim ayağım birbirine karıştı valaa:) 20000€ dedin sanırım. ben bir maddi durumuma bakayım :)
kaçmaz bu araçç

Geri