Işte yeni aracim

murat bey aracınız hayırlı olsun bende bu araçtan kullanıyorum easytronic aracı otomatik kullanmayın bence her zaman vitesleri kandiniz kontrol edin ve yokuşta 1500 devrin altında kalmayın yoksa arkanızda siyah dumanlar görebilirsiniz ayrıca yazın malum klima açıkken yokuşlada kalkmayı pek sevmezzzz gaza sonuna kadar ben gitmek istemiyorum gibi bir havası vardırrr ama bunlara alıştıktan sonra gayet güzel bir araç

aracınız çok hoşmuş iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

güle güle kulanın diri bir araca benziyor...

murat bey aracınız hayırlı olsun bende bu araçtan kullanıyorum easytronic aracı otomatik kullanmayın bence her zaman vitesleri kandiniz kontrol edin ve yokuşta 1500 devrin altında kalmayın yoksa arkanızda siyah dumanlar görebilirsiniz ayrıca yazın malum klima açıkken yokuşlada kalkmayı pek sevmezzzz gaza sonuna kadar ben gitmek istemiyorum gibi bir havası vardırrr ama bunlara alıştıktan sonra gayet güzel bir araç

teşekkürederim..hazır bir kullanıcı bulmuşken birkaç soru sorayım barii.. aracı otomatik kullanmayın vitesleri kendiniz kontrol edin demişsiniz..bende bunu berak ediyordum..bunun nedeni nedir peki..? neden otomatik kullanmamalıyım..? otomatik demi yoksa manuel demi yakıt tüketimi daha az olur..? bu araç hakkında başka bilmem gereken püf noktalar varmı..?

Geri