İstediğim Plakayı vermediler :S

Evet abi aynen o sekılde.İzmir'de inşaat sektörü son 3-4 yılda köklü şirketlerin yatırımı ilehızlandı fakat en büyük sorun emlak fazlası.Yani talebin çok fazlası konut var güzelim evler boş duruyor Mavişehir tarafında.Bir sürü residance yazık günah...Ankara çok başarılı en son yakın zamanda geldıgımdede çok güzzel binalar görrmüştüm.

foçaya gidecem foçada yazlık restore edecem zaten yeter ankara sıktı ,yapacak hiç1shey yok.

O zaman plaka tahsis diye neden internetten plaka ayırıyorlar? İşte sırf biran önce iş bitirmek için baştan savma iş yapıyorlar.

Foçada yazlık var benım ..

Son zamanlarda cok rvacta o olay ozellıkle bu dizilerin ege dekı kasaba havası filmlerın falan da etkısı var tahmınımce :)

ben 06 src düşünüyodum arabama plaka için bende alamıycam etlik de bumarım et olmaz :@ :@ oof ya plaka mı düşünmüştüm bileee :( :( 06 src weya ser düşünüyodum :( :( su da olur du :( :(

ben 06 src düşünüyodum arabama plaka için bende alamıycam etlik de bumarım et olmaz :@ :@ oof ya plaka mı düşünmüştüm bileee :( :( 06 src weya ser düşünüyodum :( :( su da olur du :( :(

Etlik bu emniyete bağlı migrosun ordaki..belki alabilirsin sen ama ,gerçi etlik nereye bağlı onuda bilmiyorum ama etliğinkide ET falan olmamışdır umarım :) çok kötü ya

Yazlık yenı de ama eskıdede yer var :D

İkiside aynı zaten be abi fark yokkı genel yapı olarak bırbırının kopyası kıyı köyleri ikiside :) Cocuklugum zaten eskı ıle yenı arasında mekık dokuyarak gectı....

Etlik bu emniyete bağlı migrosun ordaki..belki alabilirsin sen ama ,gerçi etlik nereye bağlı onuda bilmiyorum ama etliğinkide ET falan olmamışdır umarım :) çok kötü ya

abi sen düşünsene 06 et die plaka akıllara zarar byük konusmayımda ben " su" razıyım :) :)

Geri