İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ankara plaka halen... :D:D

Aliağadan

Aliağadan mustafasen35

νєcтяa 1.8 16v єLєGaNcє - 35 NJM 65 bende burdayım.

Son düzenleme:
Ben gelemıyorum hem öyle stresli ortamlara dün kaç defa direkten döndük..

Sinanla zaten psikopat kardeşler gibiyiz bu gecede beraberdik kaç olay geçti başımızdan bela mıknatısımıyız neyiz tövbe yarabbim ya.

hacım beyaz şahindeki eleman neydi öle:))son ses michael jackson,bide geri vites yapıp otobüs yolunda ticari ye çarptı aşağı inip bostanlının göbeğinde geri vites lambasını görmedin mi falan deyip hiç suçu olmayan ticariye bağırması falan olcak şeyler değil,böylesinin ehliyetini alacaklar ömür boyu değil araba bisiklet bile kullandırmayacaklar.:)))

hacım beyaz şahindeki eleman neydi öle:))son ses michael jackson,bide geri vites yapıp otobüs yolunda ticari ye çarptı aşağı inip bostanlının göbeğinde geri vites lambasını görmedin mi falan deyip hiç suçu olmayan ticariye bağırması falan olcak şeyler değil,böylesinin ehliyetini alacaklar ömür boyu değil araba bisiklet bile kullandırmayacaklar.:)))

onların videosu sende mi

Bugunde annemı fuara gotureyım dedım...Saga dönuste yaya ya yol verılecegını bılmeyen bır sıgır tarafından ezılıyorduk bırde bana kötü kelıme ettı hemde annemın yanında..Üşenmedım gittim pesınden yayan.20 metre sonra ısıkta durdu,koşturdum yakaladım..Camına tıklatıp ne dedın duyamadım dedım adam kırmızıda patınajla kalkıp gıtti,yanında hatun vardı rezıl olmaktan korktu herhalde valla hemen yandada hastane vardı artık kaldırırlardı şipşak...

Deli ediyorlar hacım deliiii

çağrı kardeşim bunlar dövmekle temizlense tamam dicem bigün kuşanalım top tüfek çıkalım izmir caddelerine:Dama yok nato kafa nato mermer bunlarda.

Baba bana uyar..Hatta organızasyonda yapabılırız bu sekılde...

Ben ve Sinan varız kesın zaten Memo yu da ekleyebılırız oda fenadır başka??? :D

Çağrıcım geçmiş olsun benden sonramı öncemi oldu olay ? Yalnız kordon ve kskdeki yapışkan çiçekçiler, ciklet satanlarıda dahil ederseniz bende varım :P

Geri