İzmirden katılanlar!!!!

devilhiss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende foçadan katıldım selamlar astra gsi 1996 bucadan aldım saygılar...

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bekir o tecrübeye geçen hafta vardım gece yoldan geldim bayadır yoktum izmirde 70-80le falan girdim göğüslük sökülücek sandım kafayı yedim arabanın içinde etmediğim küfürde kalmadı bu işi becerenlere bence iyi bi uyarı yapmışsın.

gecmiş olsun burak bende gece gördüm ilk defa babanın araba vardı yavaslama sansım oldu ama yinede girdim yani nerdeyse 1 hafta oldu aynı duruyor hiç birçalısma yok:mad: kasisleri beyaza boyamıslar işaretler vs. sanki hep öyle kalcak gibi biz daha düz yollarda temiz asfaltta hasretken alt gecitlerin köprü eklerinin böyle olması normal herhalde ... Bazen arabaya binmek işgence gibi geliyo sırf bu yüzden

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Burakcım,bekir cidden iyi bir konuya değinmişsin.Bizim devletimiz,bizim belediyemiz,bizim başımızdakiler akıllanmaz!Geçen senede aynısı Balçovadaki alt geçitte vardı ki ben eski aracımın balansını bozmuştum bir lastikte balon olmuştu lastikçi jantını eğmediğine şükret demişti.Ve benım olayımdan 3 gün sonra kız arkadaşımın kuzeninin çok samimi ik arkadaşı ile bu kasis yüzünden orada can verdi.İki gencecik insan öldü birisi 19 diğeri 20 yasındaydı.Ne oldu peki,kazanın akşamı orada o kasisler kaldırıldı,gazetede acı haber 1 gün verildi sonra giden gittiğiyle kaldı.Adam olmayız adam olamayız.Çok sinirlendim yine aklıma gelince.....Yazıklar olsun.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.Çağrı cidden çok acı bi olay ama işte bukadar ucuz insan hayatı kimilerinin gözünde.ayrıca trafik rahatlasın diye yapılan alt geçitler tam tersi bir işkence oluyor bu kasisler yüzünden herkes normal olarak yavaşlıyor ve bi süre sonra kuyruk olmaya başlıyor yoğun trafikte.ayrıca daha yapılalı 2 sene olmayan alt geçitlerin bukadar çabuk tamir görür hale gelmeside çok büyük bir soru işareti bence.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her sabah belediyenin kulaklarını çınlatıyorum.bi hafta oldu neredeyse,yapamadılar ufak bi işi.yazıklar olsun

35BKR66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Burakcım,bekir cidden iyi bir konuya değinmişsin.Bizim devletimiz,bizim belediyemiz,bizim başımızdakiler akıllanmaz!Geçen senede aynısı Balçovadaki alt geçitte vardı ki ben eski aracımın balansını bozmuştum bir lastikte balon olmuştu lastikçi jantını eğmediğine şükret demişti.Ve benım olayımdan 3 gün sonra kız arkadaşımın kuzeninin çok samimi ik arkadaşı ile bu kasis yüzünden orada can verdi.İki gencecik insan öldü birisi 19 diğeri 20 yasındaydı.Ne oldu peki,kazanın akşamı orada o kasisler kaldırıldı,gazetede acı haber 1 gün verildi sonra giden gittiğiyle kaldı.Adam olmayız adam olamayız.Çok sinirlendim yine aklıma gelince.....Yazıklar olsun.

cok yazık insan hayatı bu kadar basit işte ama o devlet o belediye secim zamanı daha tapusu olmayan gecekondu mahallerine sıfır asfalt atılıyo araba gecmediği halde ben bunu bir türlü anlamıyorum ana yollar köstebek yuvası gibi... birde tarafigi rahatlatacakları yerde daha cok yogunlastırıyolar bilmem farkındamısınız yeşildere yolunda suan ATAM ızın heykelin yapıldıgı kavsakta sabah trafigi için sölüyorum 2 araba döncek diye karabagardan itibaren adım adım ilerliyoruz birde halkapınara giderken stadyum yönüne dogru köprüden indiniz gibi sol seridi kapatmıslar sola dönüş için trafik üç şerit ilerlerken 2 şerite düşüyo bu nasıl zihniyet yazmakla bitmez aslında üçüncü büyük şehiriz ama adımız üçüncü kasaba gibi kaldı canım izmirim cok yazık...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafikte sıkışmıyan yer yok bekir izmirde.nerde trafik lambası var kavşak var polis var orası sıkışık.hafta içi her sabah balçovadan alsancağa gidiyorum nerdeyse ve trafik küçülyalıda sıkışıyor karataş konak felç anca ssknın orda açılıyor 15 dakkalık yol 45 dakka gidiyosun sırf trafik lambaları ve konak alt geçit yüzünden.