J Kasa Jant

GONENC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
J edition aracıma orijinal çelik jant düşünüyorum. Aracın üzerindeki jant 16 5 bijon saç.
Opel in sitesinden baktım acayip fiyatlar çıkartıyorlar.
Nereden be hangi jantı almalıyım?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bunun 2 yontemi var. Face gruplarindan jantini satanlardan almak veya oem dedigimiz araca özel üretilen jantlardan internet sitelerinden satin almak. Bu iki yontem size yetkilis servisten cok cok ucuza gelecektir.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bencede kaliteli Replica Jantlara bakmalısınız..Daha uygun oluyorlar..

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız, hayırlı olsun.Hakikaten orijinal çelik jant bir başka duruyor kendini gösteriyor. Mümkünse bulup buluşturup edition plus ve design donanımlardaki orjinalini taktırın.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sahibindende 1400-1600TL aralığında 16 ve 17 orjinal çıkma jantlar var. Ben de edition plus 16 inç jantlarımı 17' elite jantları ile değiştirmeyi düşündüm. Ama vicdansız lastikçi çok fahiş fiyat çekince vazgeçtim.

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Şuan elimde Astra J kasadan çıkma GM marka Orjinal Kapakları ile birlikte kara jant takımı var. Bijon aralığı 5x105. Üzerinde 205/55/16 petlas 2016 yılı üretim tarihli kışlık lastikler takılı. Lastikler sadece 1 kış kullanıldı ve gayet iyi durumdalar. Komple satmayı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa bilgisi olsun.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@ikra71 hocam size küçük bir taktik vereyim sizin gibi aracının jantlarını değiştiren birisinden bu jantlardan satın aldım. Kışlık lastiklerimi bu jantlara takıp kışın onları yazınsa orjinal jantlarımı kullanıyorum. Bu işin avantajı lastiklerim sök tak yapılmıyor ve yıpranmıyor. En güzelide kendim değiştirebiliyorum :) Kısacası muhafaza edebileceksiniz kesinlikle ama kesinlikle jantlarınızı satmayın.

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
@ikra71 hocam size küçük bir taktik vereyim sizin gibi aracının jantlarını değiştiren birisinden bu jantlardan satın aldım. Kışlık lastiklerimi bu jantlara takıp kışın onları yazınsa orjinal jantlarımı kullanıyorum. Bu işin avantajı lastiklerim sök tak yapılmıyor ve yıpranmıyor. En güzelide kendim değiştirebiliyorum :) Kısacası muhafaza edebileceksiniz kesinlikle ama kesinlikle jantlarınızı satmayın.
Bende sizin gibi düşünüyorum. Zaten bu jantları bende sonradan orjinal aldım. Benim araç sport paket ve kendi jantları 17 inç ve arabaya çok yakışıyor. Kapaklı jantları takınca araba gözüme itici gelmeye başladı. Bu yüzden satmaya karar verdim.:(

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
@ikra71 hocam fiyat konusunda ne diyorsunuz bi fiyat verseniz..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ikra71 hocam fiyat konusunda ne diyorsunuz bi fiyat verseniz..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...j-kapakli-jant-lastik-takimi-515759256/detay/

Son düzenleme: