jameson 2 to 4 rca kablo...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aKSeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses sistemi için...teypten 2 çıkış alıp anfiye 4 giriş veren jamesonun rca kablosu güzel bişey mi??? kullanan yada bilen var mı....herhangi bir ses bozması falan yapıyor mu acaba...

audioson filan gibi biraz daha kaliteli kablo tercih edebilirsin jameson da idare eder

kaliteli markaların 4 çıkışlı kabloları en az 60 tl yi buluyor. 12 lira 3 taksit bide kargo fiyatı ödeyeceğim 5 lirayı bulur heralde...gayet uygun olduğundan aldım.bu fiyata bulunacak en iyi kablo olduğunu düşünüyorum jameson.

ben bir kaç tesisatta kullandım herhangi bi sıkıntısını görmedim ama kablo dış yapısı olarak biraz zayıf tesisatı çekerken dikkat et ezilip büzülmesin seste bi problem yaşayacağını sanmam ;)

ok teşekkürler daha araba olmadığı için döşeme işine geçme aşamasına var :) ucuz bulduğum işime yarıyacak ürünlerden denk geldikçe topluyorum.

Normal RCA kablosu alıp (yani her iki tarafı da 2 uçlu olan) uçlarına Y FİŞ takarsın. böylece 2 çıkış Y FİŞ sayesinde 4 çıkışa çıkar. hem de ucuza gelir.

sistemdeki her ek seste zzzz diye bi sese sebep oluyor...onun için 2 giriş 4 çıkış rca kablo tercih ettim....gayet de ucuza aldığımı düşünüyorum...en ucuz 5 metre rca kablo 7-8 lira ayrıca 2 tane Y kablo kullanmak gerekiyo onlarında en ucuzu 1.5 tl gibi bi rakam...önceden 3'er den 6ya aldığımı bile bilirim :D 11 lira tutuyor...ayrıca dediğim ürünler markasız 17 lira verip jameson almak daha mantıklı geldi...daha önce dediğim şekilde de aldım fakat tekrar arkadaşa sattım...

Geri