Jant Markası

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Burak K.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bunlar QQ'ın son çıkan modelinin jantları.

Visia'da Kapak var.
Tekna bizim model,bizde ki jantlar var.
Tekna executive'de bizim jantların 17" Versiyonu var.
Platinum'da ise fotoğrafta ki jantlar var.

Ben bu jantlardan aradım,buldum hatta ama tanesine lastiksiz 325 TL dediler,vazgeçtim. :)

Boşver o zaman tanesi 325:eek: salla:D

Platinum Jnat

Burak Bey merhabalar, iyi bayramlar,

Benimde aracım Qashqai Visia ve bu sizin 325 TLye buldum dediğiniz janltları 3 aydır arıyorum. Eğer nerede bulduğunuzu söylerseniz, bir iletişim bilgisi verirseniz gerçekten müteşekkir olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Serkan Göksel

Burak Bey merhabalar, iyi bayramlar,

Benimde aracım Qashqai Visia ve bu sizin 325 TLye buldum dediğiniz janltları 3 aydır arıyorum. Eğer nerede bulduğunuzu söylerseniz, bir iletişim bilgisi verirseniz gerçekten müteşekkir olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Serkan Göksel

Merhaba,

Benim o zaman bulduğum jant Qashqai Platinum jantıydı. Şimdi baktım ama satılık platinum jantı yok,tekna jantı var ilgilenirseniz vereyim linkini.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...c-nissan-qashqai-janti-700-tl-34376580/detay?

www.sahibinden.com gibi sitelerde sürekli takip ederseniz platinum jantı denk getirebilirsiniz.. Veya lastikcilere bakın çıkma vs. denk gelebilir..

Kolay gelsin.. :)

cevabınız için çok teşekkürler. az önce aradım verdiğiniz adresteki mağazayı ancak çıkan kişi boşuna aramayın bulamazsınız dedi ne yazık ki :( çok nadir çıkan parçalardanmış. replikasını bulabilir miyiz acaba..

cevabınız için çok teşekkürler. az önce aradım verdiğiniz adresteki mağazayı ancak çıkan kişi boşuna aramayın bulamazsınız dedi ne yazık ki :( çok nadir çıkan parçalardanmış. replikasını bulabilir miyiz acaba..

Pert Qashqai'lara bakın,jantları sağlamsa teklif gönderin..

Sahibinden.com'u takip ederseniz büyük ihtimalle bulursunuz platinum jantı..

Geri