Kadett'ci abiler acil yardıııımmmm.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BCT70
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun berkay daha ıyı yaptın fazla ofsetlı yakısmıyor kadette senınkı sedan cok uyuz durur ;)

hani nerde fotolar ????

8-10 cm'lik bir fark az değil, çamurluk ağızlarını açtırırsan (bu durumda en az 12 cm kadar açmak gerekecek) ortaya çok çirkin bir görüntü çıkar. Bence de o jantlardan vazgeçmek en hayırlısı. :(

hani nerde fotolar ????
Geliyooooooor :D
8-10 cm'lik bir fark az değil, çamurluk ağızlarını açtırırsan (bu durumda en az 12 cm kadar açmak gerekecek) ortaya çok çirkin bir görüntü çıkar. Bence de o jantlardan vazgeçmek en hayırlısı. :(

Aynen öyle düşündüm ve Değiştirdim Savaş abi.Bu jantlarda çok güzel oturdu arabaya ön tarafı biraz yere düşürmek gerek.(daha zamanı var:D)

Bu arada yeni jantlarda sürttü,çekiçle açtırdık kaportacımızda idareten lokal boya yaptı.

Ben uygun fiyata (1 inç daha kalın) Omega jantı bulmuştum, kışlık tekerlekleri takıp 2 sene kadar sorunsuzca kullandım, ne zaman ki arabaya 2 şişman binince çıkarmak zorunda kaldım, çünkü kasislerden geçerken arka tekerlekler çamurluklara sürtüyordu. Bende orjinal jant buldum, kim daha karlı çıktı bilmiyorum ama sonuçta jantları kafa kafaya değiştik.

Ben uygun fiyata (1 inç daha kalın) Omega jantı bulmuştum, kışlık tekerlekleri takıp 2 sene kadar sorunsuzca kullandım, ne zaman ki arabaya 2 şişman binince çıkarmak zorunda kaldım, çünkü kasislerden geçerken arka tekerlekler çamurluklara sürtüyordu. Bende orjinal jant buldum, kim daha karlı çıktı bilmiyorum ama sonuçta jantları kafa kafaya değiştik.

Doğrudur Savaş abi.Ben 2 şişman oturtmuyorum,Araba olmasa ne yapacaksınız diyorum ve gönderiyorum :)

Biri dayı biri abi olunca kıyamıyorum :)

Geri