Kalorifer

E

EMRE

Bilgi Girilmemiş
geçen gün mesajdan sonra çok uğraştım fakat ben sökemedim. bugün elektrikçiye götürdüm ve yenisini takalım dedi maalesef yapalım diyen usta yok:sopa: yenisine yedek parçacı 110 tl dedi. tekrar ustayı kafaya alıp sadece diyotu değiştirdik işi ucuza kapattık :rolleyes:
fikirleinizle yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim:good:

derincece

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha demin uğraştım elim girmedi şimdi bide dediğiniz gibi polen filtresinin oradaki kapağı söküp tekrar bakayım:mad: yardımlarınız için teşekkürler
yaptıktan sonra sonucu bildircem:)

uğraşma arkadaşım bir oto elektrikçi çıkarsın, kopuk drenç yerine yenisinide takı versin 10lira at yeter. bu arada diren lehim yapılmayacak sadece iki ucundan percinlensin yeter.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
geçen gün mesajdan sonra çok uğraştım fakat ben sökemedim. bugün elektrikçiye götürdüm ve yenisini takalım dedi maalesef yapalım diyen usta yok:sopa: yenisine yedek parçacı 110 tl dedi. tekrar ustayı kafaya alıp sadece diyotu değiştirdik işi ucuza kapattık :rolleyes:
fikirleinizle yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim:good:

hadi gecmis olsun, sevindim :D

azim06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıra bende arkadaşlar benim arabada da aynı sorun var, 1-7 fan ayar tuşunu çeviriyorum ama üfleme yok, sonra torpido içini söktüm, polenin olduğu yer, oradaki kablolarla böyle kurcalıyorum sonra bir anda üflemeye başlıyor. sonra arabayla geziyorum geliyorum park ediyorum ve yine çalışmıyor, sanırım bir temassızlık var.