kapı fitillerini değiştirmek istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CEMOCAN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CEMOCAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabamın kapılarının üst bölümündeki kapı fitilleri deforme oldu. Tamiri mümkün değilmiş yetkili serviste tanesi indirimli 180.-TL diyorlar. 4 kapı için çok yüksek rakam çıkıyor. Bunları nereden temin edebilirim. Nerdeyse 4 lastik parasına denk geliyor

Ben Cuma günü sipariş ettim istanbuldan. Dün pazartesi geldi. sadece sağ ön sipariş etmiştim. kendim yenisini taktım, takılması basit zaten.
35+5=40 tl ye mal oldu. Ve şuan gayet güzel. önceden kapıyı yolcularım sağ olsunlar hızlı kapattıklarında içim gidiyordu. şimdi çok güzel oldu. önceden hızlı kapatılınca kapı böle boş kutu sesi gibi geliyordu, şimdi ise içi dolu kutu sesi gidi geliyor. daha dolgun ve sağlam.
Ama 2 uçu yapıştırılık değildi. 20 cm falan fazla koymuşlardı, fazlasını kestim. ama 2 cm meyil bıraktım.iyice otursun 1-2 gün içinde uçlarını plastik yapıştırı ile yapıştıracam.
sonuç 40 tl ye kapı fitilleri harika oldu. İsteyen olursa tlf numarası verrim aldığım yerin.
şuan bilimiyorum yasak mı isim ve telefonno vermek.

Ben Cuma günü sipariş ettim istanbuldan. Dün pazartesi geldi. sadece sağ ön sipariş etmiştim. kendim yenisini taktım, takılması basit zaten.
35+5=40 tl ye mal oldu. Ve şuan gayet güzel. önceden kapıyı yolcularım sağ olsunlar hızlı kapattıklarında içim gidiyordu. şimdi çok güzel oldu. önceden hızlı kapatılınca kapı böle boş kutu sesi gibi geliyordu, şimdi ise içi dolu kutu sesi gidi geliyor. daha dolgun ve sağlam.
Ama 2 uçu yapıştırılık değildi. 20 cm falan fazla koymuşlardı, fazlasını kestim. ama 2 cm meyil bıraktım.iyice otursun 1-2 gün içinde uçlarını plastik yapıştırı ile yapıştıracam.
sonuç 40 tl ye kapı fitilleri harika oldu. İsteyen olursa tlf numarası verrim aldığım yerin.
şuan bilimiyorum yasak mı isim ve telefonno vermek.
Bu fitilleri söküp takması basit bir işlemmi resim çektinizmi acaba? neresinden çıkıp takılıyor?

40 tl iyiymiş gerçekten zaten bu tip parçalar sanayi sitelerinden alınırsa ucuza geliyor ya da yedek parçacılardan bilgi için teşekkürler

40 tl iyiymiş gerçekten zaten bu tip parçalar sanayi sitelerinden alınırsa ucuza geliyor ya da yedek parçacılardan bilgi için teşekkürler
Ankarada benim parçacım kaliteli yan sanayi fitile kapı başına 40 tl fiyat verdi. ama nasıl sökülüp takıldığın bilmediğim için henüz cesaret edemedim.

BENDE değistircem ama pahalı yaaa

Geri