kapı yalıtım malzemesi??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vectrali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar ziftli plaka diye bahsettiğiniz malzemenin adı MEMBRAN dır ve araç içinde koku yapar yani iyi bir yalıtım malzemesi sayılmaz.Benim 10 TL dediğim malzeme dynamat malzemesinin benzeri,koku yapmaz ve eğer bir ısı tabancasıyla uygulanırsa mükemmel sonuç verir.Kayseri yeni sanayi sitesinde boya malzemeleri satan bir yerden aldım.Gerek duyan olursa telefonunu temin ederim.

sprey şeklinde zift var pütür deniliyor sanırım akma kokma yapmıyor yarım kilosu 20 lira civarı 10 dakikada kuruyor.

Arkadaşlar pütür denilen malzeme kendiliğinden yapışan yalıtım malzemesinden farklı.pütür daha çok çamurluk içlerine uygulanıyor ve bence çok güzel bir uygulama.

membranı babamda dedi koku yapar o uygulanmaz diye... Cengiz abi sahibindene bakıyım bi nasıl birşeymiş diye..

Arkadaşlar pütür denilen malzeme kendiliğinden yapışan yalıtım malzemesinden farklı.pütür daha çok çamurluk içlerine uygulanıyor ve bence çok güzel bir uygulama.
ben pütür yaptırdım aracın altına ama sesle alakalı bir faydası oldugunu dusunmuyorum o daha cok korozyona karsı bır malzeme ben 10 kutu aldım 20 tl den di sanırım uygulattım çürümeye karsı bırebır ses yalıtımına degıl kısaca

sprey şeklinde zift var pütür deniliyor sanırım akma kokma yapmıyor yarım kilosu 20 lira civarı 10 dakikada kuruyor.
Arkadaşlar bende pütürün ses yalıtımı yapacağını zannetmiyorum sadece alıntı yaptığım yorumu görünce pütürle alakalı bir bilgi paylaştım.

Arkadaşlar bende pütürün ses yalıtımı yapacağını zannetmiyorum sadece alıntı yaptığım yorumu görünce pütürle alakalı bir bilgi paylaştım.
dediğim gibi pütürle alakalı sıkıntı zaten yok ve yapapilene cok faydalı aslında sesle de alakalı biraz engel olduğu düşünülebilir ama tam derde deva değil

Arkadaşlar ben daha önce yalitim hakkinda bilgim yoktu o bakimdan bunu yaptirdiğim zaman aracima katan özellikler nelerdir ? Cevap yazabilirmisiniz ?

corsa 3k yalıtım başlıklı bir konu açmıştım.belki işinize yarar

Geri