Kaporta Tampon Bölgesi Kronik Sorun

Aracınızda Tampon Birleşim Hataları Var mı?

• Evet

Oy: 31 59.6%
  • Hayır

Oy: 21 40.4%

• Kullanılan toplam oy
    52
ceyhun sen bu azimle varya uzay mekii bile icad edersin :D

lpg işine dönecek gibi bu konuya hadi hayırlısı :D

ceyhun sen bu azimle varya uzay mekii bile icad edersin :D

lpg işine dönecek gibi bu konuya hadi hayırlısı :D

Beni güldürdün Allah da seni güldürsün Anıl kardeşim:)

Yaw lpg işini halledicem de, benim kredi kartını kullanan yakınım sebebiyle kart bloke olmuş. Kartın borcunu ödeyince yenisi gelecektir dendi. Az daha icralık oluyormuşuz ya neyse...Yani kart gelince takıcam inşallah , ve atiker olacak...

Bu konu da, arabay ne zaman baksam bu tampon bölgesi canımı sıkıyor. E vakit de yok baktırmaya, ama en azından 10bin bakımı geliyo oz aman onu da yaptırırım belki...

Aracın twinport motorlu değilse arka tamponlar biraz dışarıda oluyor bu problem değil bütün astralar öyle ayrıca arka tamponları çok esnek yapmışlar ufak çaplı darbelerde esnediği için kırılmıyor tekrar elinle bir kaç yerine vur yerleşiyor veya bir kaportacıya gidersen arka stopların altında birkaç vidayı söküp yerine oturtuyorlar

Yaw arkadaşlar daha öncede yazdım ama tekrarlıyorum başka düşününecek şeyiniz yokmu dünya malı bu olacak herşey cana gelmesin düşünülecek nice güzel şeyler var daha neden genç beyninizi bunlarla doldurup hücrelerin ölmesine sebep oluyorsunuzki orada hiç bir şey yok ayrıca sen takmışsın kafana var diye

Yaw arkadaşlar daha öncede yazdım ama tekrarlıyorum başka düşününecek şeyiniz yokmu dünya malı bu olacak herşey cana gelmesin düşünülecek nice güzel şeyler var daha neden genç beyninizi bunlarla doldurup hücrelerin ölmesine sebep oluyorsunuzki orada hiç bir şey yok ayrıca sen takmışsın kafana var diye

Bu nası bi yaklaşım nası bi mantık ya....Nelere kafa yoralım sen bi belirle de biz de ona göre konuşalım...Hayret bi olay yaw....Böyle arızalar illa olacak galiba...Yani güzelim tartışma forumunu birileri gelip böyle illa da insanın içini gıcıklayacak yorumlar yapacak sanırım...Yani kaçınılmaz...Hadi arkadaşım, "daha öncede yazmıştım" demişsin ya, bi daha yazma bence...

Melih kötü bişey dememiş arkadaşım,kafana takma diye teselli etmeye çalışmış.Sen tutup usta diye nalbura götürürsen arabanı olur tabi böyle.Benim tampon birleşim yerindede var aynı görüntü ordan biliyorum.İşin ehlini sor ona götür söker güzelce yapar.Ben diyarbakırdayım,burda çok anlayan yok benim sıkıntım o.

Ayrıca çok dikkatli bakmayınca belli olmuyor,bencede çok kafana takma.

Melih kötü bişey dememiş arkadaşım,kafana takma diye teselli etmeye çalışmış.Sen tutup usta diye nalbura götürürsen arabanı olur tabi böyle.Benim tampon birleşim yerindede var aynı görüntü ordan biliyorum.İşin ehlini sor ona götür söker güzelce yapar.Ben diyarbakırdayım,burda çok anlayan yok benim sıkıntım o.

Dimi teselli etmeye çalışmış...Sen bunu mu anlıyosun?Genç beyin falan laflar hoş degil, adam gibi düzgün düzgün konuşursun olur biter. Sanki mahallenin ileri gelen yaşlı saygıdeger abisi de bi de keyif bagıslıyor, takma diye...Cocukmu var karsında yaw....İnsanın canını sıkar tabi sahip oldugu maldaki aksaklıklar da öyle kafayıtakıp geceleri uykumuz da kacmıyor yani...

Belki yazı dilinde bazı şeyler tam olarak aksettirilemiyor ama dogru kelimeleri secerek saygı sınrlarını aşmayalım...

Geri