kaportadan leke çıkarma...

zift ti çıkarmak için sanayağ gibi katı yağları önermişlerdi bana, denedim ve güzelde çıkardı ama ağaç reçineleri için denemedim.

tek tek kazıdım, kaportaya zarar vermemesi için üstüne sıvı yağ döktüm, sert ince uçlu bi cisimle ortasından basınca leke patlıyo çıkıyo, ama altında hafif bi leke kalıyo oda zamanla yıkana yıkana çıkar diye düşünüyorum, inşallah kimsenin başına gelmez arabadan soğudum lekeler yüzünden...

lekeleri çıkardım ama, aracın galiba parlaklığa ihtiyacı var pasta cila çektirsem kendine gelirmi ne kadar tutar, kutlu bide sıkıntı çekmemin sebebi ankara dışında bi köyde olmam,,, biraz ilkel yani :))

lekeleri çıkardım ama, aracın galiba parlaklığa ihtiyacı var pasta cila çektirsem kendine gelirmi ne kadar tutar, kutlu bide sıkıntı çekmemin sebebi ankara dışında bi köyde olmam,,, biraz ilkel yani :))

dostum aynı araçdan kullanıyoruz.. bende pasta cila yeni çektiridm aracıma 50 tl ye.muhtesem oldu. tavsiye ediyorum..

Bu arada arkadaslara bi sorum olcak.benim aracın benzin deposu girişinden benzin akması sonucunda 2-5 cm arası beyazlasmıs kaborta cila cıkarmadı buna tavsiyeniz ne olur arkadaslar ?_

pasta cila attıracağım araca ancak burda, kar çok oluyo mayısa kadar yağdığı oluyo onun için baharı beklesem mi diye düşünüyorum...

sen nerdesinki kardeşim mayısa kadar kar oluyor orda ?
ben ankarayı pek bilmem ama arada sırada camlıdereye gelir bi yakınımıza orasıda devamlı öle.yazın ortasında gittim evde yorganla yattım ya :D

yok ankarada durmuyorum şimdi, sivastayım kızıldağın eteklerinde, bu sene 6 mayısta kar yağmıştı buraya....anlıayacan ankara buranın yanında yünmüş yıkanmış...:)

Son düzenleme:
Sivas Öyle ya Dondurucu Soğuklar Ve kar çok Diyorlardı oralarda dikkat edin Abi :D

dostum aynı araçdan kullanıyoruz.. bende pasta cila yeni çektiridm aracıma 50 tl ye.muhtesem oldu. tavsiye ediyorum..

Bu arada arkadaslara bi sorum olcak.benim aracın benzin deposu girişinden benzin akması sonucunda 2-5 cm arası beyazlasmıs kaborta cila cıkarmadı buna tavsiyeniz ne olur arkadaslar ?_

senin aracın cilası tamamen hasar görmüş o bölgede pasta cila yapıcaksın olduğu kadarıyla başka seçenek yok

Geri