Kaput Isınması-İstop etme

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Kaput Isınması-İstop etme

Burakunal23 link' Alıntı:
Cevaplar için tekrardan teşekkürler
araç 1333 km de ortalama yakıt tüketimi  100 km 7.0lt gösteriyor şuan.Ama yani bastığımızda oldu araçla

Ayrıca daha yeni yeni kurcalıyorum araçta lastik basınçlarını görebileceğim menü varmış :) şuan 3 lastik 300 1 lastik 296 gösteriyor.
Basınçlar ne olmalı? ayrıca aracı aldımda bakmadım hiç basınçlara ordakilerde iyidir basınç dedi. edirneye gittik hatta 210 gördük yol tutuşu gayet iyidi. Edirnede basınç uyarısı verdi bi baktım 4 lastikte 22 psi de

Lastik konusunda bilgilendirirmisiniz?
teşekkürler

Araç sıfır KM'yken 40 küsür basıyorlar lastiklere havayı. Bunu indirmek gerekiyor biraz konfor için :) 34-35 makuldür :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burakunal23 link' Alıntı:
Merhaba
aşağıdaki gibi  bir ayar var.Kitapçıkta göremedim
Nedir acaba?
Ayrıca önceki sorularıma cevap rica ediyorum aynı aracı kullanlardan
Kazasız sürüşler
[img=450x600]http://i.hizliresim.com/8E8781.jpg[/img]
zennedersem lastik basınç sensörü olan araçlarda var

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastik basınç sensörü sadece 2010 model araçlarda vardı yanılmıyorsam.demek ki 1.6 dizellerde de gelmiş  bravoo

I

ilkerozdemir

Bilgi Girilmemiş

Lastikleri 39 yapacaksınız ekrandaki menüden ekoyu seçeceksiniz ben 2800 km deyim test araçlarını Balıkesir Edirne ve Van da test ettim hepsi aynı benim arabamda aynı performansta  ikinci vites 80 üçüncü vites 120 yi geçiyor  kaput ısınmayı düşünmeyin ancak partikül filtreyi temizlersen biraz koku ve ısı çıkıyor stop etmeden biraz yüksek devirde gezeceksiniz