Kara Şimşeğimin Arka Stoplara Film Yaptırdım

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Bakalım beğenecekmisiniz....:)

stop1bo8.jpg

stop2ev2.jpg

stop3yw4.jpg

stop4nw7.jpg

Arabam biraz kirli ama idare edin işte....:sorry: :) :sorry:

full siyah olsa nasıl durur iyi bi photoshop ustasına yaptır bi bak bence daha hoş olur gibi.buda güzel olmuş...

öyle düşündüm ama bu seferde çok siyah durur düşüncesine sahip olduk.Onun için sadece sinyaller ve geri vites lambalarını yaptırdım...

hayırlı olsun.bunlarla ankara ya gelirsen kızılaya sakın girme:)

güzel olmuş hocam komple siyah olmaz bence bence siyah arabaya komple kırmızı daha şekil olur...

evet haklısın kırmızı daha güzel olurdu ama şimdi ona verecek pek param yok daha doğrusu masraf yapacak param yok...Bu işlemlere para vermedim :)

faithless1905' Alıntı:
niye kü? daha 3 hafta önce oradaydı...
yaw ordaki polislere çok şahit oldu plakadan ve filimlerden çok ceza kesiyolar<bizim arkadşında başına geldi filmlerden stoplardan ceza yiyodu.abi sökerim dedi.polis dedi bu plakanın hali ne buna yazarım(kırmızı beyaz türk bayrağı vardı) dedi onuda sökerim dedi.emniyet kemeride takmadın dedi.arkadş dedi abi sen yazacan anlaşıldı yazda gidiyim:):):)

heheheh bak ona gülerim ama benim film bahanem...hanım yeni doğum yaptı malum arabayla da çok geiyoruz eee yol hali çocuk süt istiyor eee öyle ulu orta olmaz memur bey bende mecburen bu şekilde koruyorum diyorum onlarda bişe demiyor...

hobaaa süpermiş bahane ama ben memur olsam emniyet kemerinden keserim cezayı:)

ben memura desem aynı bahaneyi anca buna kadir inanır:)
tipimde yok ev erkeği havası:):):)sende var böyle bi hava:)

Geri