Karizma bir OPEL anahtarlığı lazım... Nereden bulabiliriz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaanrevan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
http://www.cilek-promosyon.com/Topt...Anahtarlik-detay=GA1169?BuyukResim#BuyukResim

Arkadaşlar resimden güzel gibi görünüyor. Servisler acaba promosyon olarak verirmi yoksa para ile alsammı diye düşünüyorum. Kargo kdv falan 15 milyona geliyor. Bir anahtarlık için değmez mi yoksa ? :D Opel e herşey değer...

Servise sordum kalmadı falan filen dediler. Pek de inanmadım gerçi. Bakalım diğer illerdeki servisi falan arıyım. Yada opelin merkezi bir servisi falan yokmu ki? Onları arıyıp istesem. Pek de umursamazlar der gibisiniz.... :)

Ben alırken verdikleri anahtarlığı kullanyorum bir yüzünde nazar boncuğu gibi bir şey olandan imzamda ve avatarımda fotoğrafı var.

Son düzenleme:
bazı büyük alışveriş merkezlerinde anahtarcılar var.(migros veya carrefour yada avm gibi olanlardan) onlarda opel logolu güzel anahtarlıklar olabiliyor.ben birçok yerde rastladım.üstelik fiyatlarıda 5 tl civarı.

beğendikten sonra 15 olsa ne olur 25 olsa ne olur kardeşim hoşuna gittiyse hiç durma...;)

Kadıköyde bi pasajın içinde yaşlı bi amca satıyordu anahtarlık iki gün önce carrefourda 5 liraya gördüğüm anahtarlığın aynısını o amcadan 1 liraya aldım buna çok benziyor sadece reklam yazısı olan yerde daha ufak bir parça var. Hoş opel amblemi işte ne kadar farklı olabilir ki :D

En Son servise gittiğimde 4 tane aldım zorlan...1 tanesini zor kurtardım ee etrafım full opelci olunca..Deri üzerinde metal Opel logosu var Hoş bir anahtarlık..Ama servisler kendileri yaptırdığı için bir standart yok Anahtarlık dediğin böyle olur ama bu şansımız yok malesef
175805050209.jpg

Geri