Karizma bir OPEL anahtarlığı lazım... Nereden bulabiliriz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaanrevan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben paslanmaz çelik bmw anahtarlığı almıştım 35tl ye. 15 ucuzmuş bence hemen al :D

linkteki gibi anahtarlığı tavsiye etmem. bedava verseler yine kullanmam (ki zaten bedava verdikleri var, dolapta duruyor)
çünkü üzerindeki reklam nekadar karizma varsa götürüyor :)

ayrıca 15 liraya değecek bir anahtarlık değil.

ben 7 yıldır bu anahtarlığı kullanıyorum
(en son anahtarlıkla ilgili birşey anlatacağım)

çok eskidi. çünkü ev anahtarları takılı, sürtünmekten yıprandı.
birkaç yıl önce de migrosun girişindeki anahtarcıdan üzerinde sadece Opel logosu olan bir anahtarlık almıştık birkaç tane. 1 TL yada 5 TL fiyatı vardı, emin değilim.
onu saklıyorum. kendi arabam olduğunda yada babam banada arabanın anahtarını verirse ona takarım. hem kaliiteli duruyor hem de cepte yer kaplamıyor ve rahatsız etmiyor.

46934016sa1.jpg

buna benziyor ama hem şimşeğin çıkıntıları yok hemde daha düzgün duruyor, kalıp izleri felan yok.

gelelim anlatacağım şeye,

yıllar önce, Focus'un ilk çıktığı zamanlarda benmi aldım yoksa hediyemiydi hatırlamıyorum, bir Focus anahtarlığım vardı. aynı şimdiki anahtarlığım gibi Ford'un kullandığı yazı karakterleriyle Focus yazıyordu.
ben onu yaklaşık 1 yıl kullandım, daha sonra kuzenim görünce beğendi, ona verdim. birkaç yıl sonra Focus aldılar :D

şimdiki kullandığım anahtarlığımı aldım, ozamanlar arabamız yoktu.
babam bir Passat yazılı birde Vectra yazılı almış, ben Vectra'yı seçtim.
onuda birkaç yıl kullandım, hiç tahmin etmediğim şekilde Vectra sahibi olduk :D
çünkü Corsa almayı düşünüyorduk. Corsa nere Vectra nere :)

diyeceğim şu, eğer almayı çok istediğiniz bir otomobil varsa, anahtalığını bana gönderin 1 yıl kullanıyım :kop:

mesela ben Insignia yazılı bir anahtarlık bulabilirsem hemen alacağım :D

fotoraf0124.jpg

Servis vermişti banada 2 sene oluyor:...

ankaradan almıştım bende cagri kardeşimin opel logolu anahtarlığının aynısını 1TL ye arabayı sattığım çocuk deli olmuştu anahtarlığa şimdi honda amblemsini arıyorum bulamıyorum.

ben de uzun süre aradım ama bulamadım güzel bi anahtarlık, en sonunda yolum yetkili servise düştü, bu güzel anahtarlığı aldım ordan, hediye olarak tabii ;)
yetkili servise gitmenin engüzel yanı bu galiba... :D

fotoraf215.jpg

servisin werdikleride cok guzel

bence sustalı yaptırtın anahtarlarınızı onların üstünde kendinden opel kabartması var zaten :D hemde kullanışlı olur anahtarınız ayrıca havalı :D

Geri