kasko ne kadara yaptırdınız

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan senol1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

senol1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 model cdx kaskosu ne kadar veya yaptıran arkadaşlar ne kadara yaptırdınız hangi kasko şirketi daha iyi

arkadaşlar 2000 model cdx kaskosu ne kadar veya yaptıran arkadaşlar ne kadara yaptırdınız hangi kasko şirketi daha iyi

Arkadaşım.Daha bu gün duydum.aviva sigorta kampanya yapıyor.Eğer yılda 16 bin kilometreden fazla yol yapmam diyorsan normal tutardan yüzde 30 düşüyorlar.Şirket hakkında bilgim yok ama büyük bir sigorta şirketi olduğunu duydum.

bende kaskomu yaptırmadan once aviva ıle gorustum ama fıyatta pek ındırım yapılmıyor gıbı geldı.kapsamı cok ama aynı kapsamda daha ucuza baska sigorta sırketleride war

aviva sigorta sabancıyla ortakmış galiba.. geçen tvde vardı.. ama %100 emin deilim, yani eğer öleyse güvenilir bi şirket diye düşünülebilir heralde... 16000 kmde iyi bi sınırmış, bana uyar mesela.. daha iki sene olmadı ama tahminim 2 senede 26000 km olucak benim corsa en fazla.. yani yılda 13000km, gerçi opel servisleriyle anlaşmalı mı onuda bi öğrenmek lazım

benim araç corsa senin sorduğun deil malesef ama belki bi fikir olur (araç 2006 model 1.2 essentia 5kapı )

''2006'' yılında ''970'' liraya yapıldı kasko isviçre sigortadan( kasko bedeli 22.5 milyar falandı o zaman heralde)

iki kez kaza yaptım..

''2007'' yılındada isviçre sigorta 1300 lira üzeri bi fiyat verdi, axa oyakta ''1090'' lira, bende axa oyağa yaptırdım (kasko bedeli 20.759 ytl idi galiba )

şubatın sonundada 2008 kaskomuzu yaptırcaz, avivadanda fiyat alıcam

Son düzenleme:
Aracım Combo City Plus 1,3 CDTİ 2005 model

Güneş Sigorta (Konya Opel Yetkili Servis bu sigorta ile anlaşmalı ;) )
14.01.2008 tarihinde yeniledim 520-YTL (4.yıl) Hasarsızlık indirimi %60

Sigorta şirketinin ücretsiz mini hasar hizmeti (Autoking) geçen yıl 2 defa işime yaradı. Sıkıntım yok.

Bence öncelikle bulunduğun yerdeki yetkili opel servisinin anlaşmalı olduğu sigorta şirketini tercih et..
Allah korusun başına birşey geldiğinde formalitelerle uğraşmassın. Sigorta parayı direk servise öder, sende önceden ödeyip sigortadan para beklemezsin..

Eylül ayında %25 askeri personel indirimi ile AXA OYAK sigortada 1216YTL'ye yaptırdım. 100YTL kadar LPG sistemi nedeniyle artmıştı.
Aldığım diğer teklifler 1350-1500 arasındaydı.

Arabanın noter kasko değeri 17350YTL'ydi.

kosko icin yardımcı olabilirim

Eylül ayında %25 askeri personel indirimi ile AXA OYAK sigortada 1216YTL'ye yaptırdım. 100YTL kadar LPG sistemi nedeniyle artmıştı.
Aldığım diğer teklifler 1350-1500 arasındaydı.

Arabanın noter kasko değeri 17350YTL'ydi.
yardımlarınız için cok teşekürederim ama kasko değeri 17350 ve 1216 ytl cok değilmi nakit demi bu fiyat

Vallaha ben guneş sıgortadan yaptırıyorum ve cok memnunum istersen senın ıcın de fıyat alırım

daha önce çok kaza yaptıysa falan kasko bedeli düşük olsada,talep edilen ücret fazla olabilir.. ben buna bağladım 1216 ytl olayını

Geri