kasko ne kadara yaptırdınız

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan senol1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu fiyatlar ruhsat sahibinin yaşına mesleğine kaç yıllık ehliyeti olduğuna göre bile değişio kriterler çok fazla bence kendiniz için fiyat alın çeşitli şirketlerden yalnız 3-5 kuruş ucuz olsun diye kaliteden ödün vermeyin...

Arkadaşlar merhaba. Ben yılbaşında opel corsa aldım. Axa oyak ta maximum kaskoyu 1230 ytl ye yaptırdım.

boşuna aviva'dan fiyat almayın daha bügün aradım, (Kaskom bitmek üzere) % 50 hasarsızlık indirimim var vede 16000 Km.den az yaparım dedim %30 indirimli fiyat 850 YTL. mevcut sigortam Başak sigorta ve full kasko 710 YTL. teklif verdi axa ise 680 YTL. araç değeride 19850 YTL. umarım bu bilgiler işinize yarar.

2007 Combo, kasko değeri 23.750 lira.

Sıfırdan başladım, indirim yok veya az. Nakit 1.000 ytl verdim, full cinsindenmiş, her şeyi kapsıyormuş.

Başımızdan bir olay geçerse Allah korusun bakacağız nasıl fullmüş.

yardımlarınız için cok teşekürederim ama kasko değeri 17350 ve 1216 ytl cok değilmi nakit demi bu fiyat

2000 model bir araçtan bahsediyoruz 2007 değil. Araç eskidikçe kasko tutarı artar. Kaza falan yapmadım, benden önceki sahibi de yapmadı. Bu benim ilk aracım olduğu için hasarsızlık indirimi yok.Fiyat nakit değil 6 taksit.

Ayrıca belirtmek isterim ki daha önceden kaza yapmış olmasının aracın kasko bedeliyle hiç ilgisi yok. Kaskoda esas olan kullanıcıdır, bunun için arç el değiştirdiğinde kaskosuyla beraber gitmez, tüm indirimler kullanıcıda kalır.

sigortam.net'e girip hesaplattırın, ortalama fiyatları sizde göreceksiniz.

2001 astra comfort, Güneş sigortada 850 ytl 8 taksite yaptırdım.Güneş sigortayı tavsiye ederim.

2002 astra 1.4 için (17.100 kasko değeri) 985 ytl anadolu sigorta (on ay vadeli)

benim civic i kasko değeri 44.oooytl...akbanktan çalışan indirimi ile 1400- 9 taksite yaptırdım..tanıdık bulun derim..

Geri