kasko yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osman76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Axa oyaktan uzak dur bence, ilk yaptığım kazada exper raporunun geç verilmesinden dolayı aracım 10 gün hiç ellenmeden serviste yattı, 20 günde tamiri sürdü anca 1 ayda arabamı alabildim, kaza esnasında aracın kaldırıma çıkması sonucu jantta oluşan hasar sebebiye jantın değişimini tüm yazışmalarıma rağmen sağlıyamadım. Kaskomu yeniliyeceğim zaman fiyat almak isteyince, kazada tüm suç polis raporuyla karşı tarafa verilmiş olmasına rağmen, hasarsızlığım bozulmuş olduğu söylenerek bana yüksek bir fiyat çıkarıldı, itiraz ettiğimde ise kazanın kayıtlarda bu şekilde geçtiği belirtildi. Tabi hemen axa oyakı aradım, Allah'a şükür hatalarını kabul edip düzelttiler de hasarsızlık indiriminden faydalanabildim, itiraz etmemiş olsam neredeyse 2 misli bir fiyata kasko yaptırmak zorunda kalacaktım. Bunlar axa oyakla yaşadıklarım, Anadolu sigorta hakkında bir bilgim yok malesef.

Şu an aracımın kaskosunu güneş sigortadan yaptırdım, gayette memnunum.

tabii ki ERGO ISVICRE odemeler konusunda en saglam firma ;)

sigorta şirketinden ziyade acente önemli bu türlü işlerde. acente iyi takip edip peşinde koşarsa siz mağdur olmazsınız. ben her sene acentem hangi sigortayı yaparsa kabul ediyorum. anadolu sigortaydı iki sene üst üste bu sene eureko sigortadan yaptırdık. herhangi bir ödemede sıkıntı çıktığında kendi ceplerinden ödeyeceklerini tahahhüt ettiler :) şaka maka bir kaç kere ufak tefek kaportalık işlerim oldu direk beni servise yönlendirdiler ve hiç bir masrafla evrakla uğraşmadım.

sigorta şirketinden ziyade acente önemli bu türlü işlerde. acente iyi takip edip peşinde koşarsa siz mağdur olmazsınız. ben her sene acentem hangi sigortayı yaparsa kabul ediyorum. anadolu sigortaydı iki sene üst üste bu sene eureko sigortadan yaptırdık. herhangi bir ödemede sıkıntı çıktığında kendi ceplerinden ödeyeceklerini tahahhüt ettiler :) şaka maka bir kaç kere ufak tefek kaportalık işlerim oldu direk beni servise yönlendirdiler ve hiç bir masrafla evrakla uğraşmadım.
Bu da önemli Acente bayağı fark ediyor bu işlerde
Ben de acentem ne derse onu yapıyorum

Geri